Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

geçen murat arkadaşımız ledli stop arıyordu forumda , aksarayda bys var. onlardan fiyat aldım 290 sana olur dediler. angeller için şuan hiçkimsenin elinde olmadığını kısa sürede geleceğini söylediler bence bekleyin biraz daha. sonuçta piyasada ne kadar çok mal olursa nakit para olduktan sonra istediğin yerden alırsın..

saol uğur nedemek kardeşim sonuçta hepimizin işi görüldü.ben bi kaç haftaya anca taktırırım daha işlerden hiç müasit olamıyorum.senin yayların durumu nasıl varmı biraz daha salma zıplama falan?
bide yeni başlığımız ne olsun?:D

Valla kardeşim konfor nedir unuttum diyebilirim. Ankara'nın yollar malum mahvediyor. İçim gidiyor ufak bi çukura girince. Ama görüntü 10 numara ;)

Uğur İstanbula bikaç gün erken gelde bir akşam toplanıp resim falan çekelim;)

Çok istiyorum gelmeyi bende. Bakalım durumlara göre bi kaçamak yapabilirim.

Bana angel gerekmiyor ama ek düşünebilirim ağustos-eylül gibi. O zamana kadar araştıralım :D Burak yurtdışı işi biraz pahalı patlar gibi. Bii koni parası çıkar bence. Allah korusun ufak bi kaza yaparsan için gider sonra.

Alperen seninki de çok güzel durmuş. Maşallah. Kazasız belasız binersin inşallah. Arabanın bitmesine bi ön ek kalmış. O da efepol bekleniyor galiba. Bende bekliyorum irmscher çıkmasını ama o zamana kadar daha iyisini bulursam yaptırabilirim. Aytekin abi yaptırmış ön ek. Yakında koyar foto. Fikir ediniriz.

Son düzenleme:
valla uğur benim kafamda şuan opc komple tampon var yoksa irmscher panjur falan alıcaktım amabi hesap yaptım 500 lire panjur tutucak 150den aşağıda ek tutmaz zaten bunun yerine opc tampon alıp panjuruda aradan çıkartmış olurum.eğer opc tampon düşünen varsa toplu alalım bahadırda bişiler yapsın foruma özel herkes kazançlı çıksın derim. bu arada dayım geliyor finlandiyadan 25inde ayın şu far kaşlarını istiycem ama sizce nasıl?
7077020090.jpg

ya bende çok beğendiğimden değilde sonuçta çok bulunmayan bişey hafif küçük bişeyler bulayım elleri boş gelmesin dedim:Dbakalım başka ne olabilir.

Bende pek beğenmedim Burak ama diğerlerinden farklı dediğin gibi. Bide fotoda göründüğü gibi durmayabilir. Çok pahalı bişey değilse getir olmadı satarsın birine.

Burak far kaşına muaynede sorun çıkarıyorlarmış, yok efendim ışığın düzgün dağılmasını engelliyor vs diye.

Ben yayları taktıktan sonra ön ksım baya bi yaklaştı yere, hani OPC komple tampon alsak biliyosun yere biraz daha yakın o tampon. 2 de 1 sürterim kırarım die düşünüyorum. Hadi kırmadım esenese bile o zaman bir süre sonra boyada çatlaklar oluyo. Rötuş yapsalar da fiber olduğu için renk tam tutmuo mecbur komple boyatıyosun. hem kırma hem de boyama durumunda komple tamponu yaptırmak tuzlu ve can sıkıcı olur bence. O nedenle öne tapondan ziyade ek düşünüyorum. Haftaya bi ara fibercileri dolaşıcam bakalım ne sonuç çıkacak?

can abi ozaman şöyle yapabiliriz ben ön ek almam yan marşpiyelleri ve arka eki alırım siz isterseniz komple alırsınız.böyle bişey yaparız ve katılım durumuna bakarız olmadı zaten biz 3 kişi alırız toplu:Dkarlıkçı halilde istediğimiz modeller var gibiydi.
uğur çok pahalı bişey değil bende olmadı satarım diyordum ama bakıcam alırsam belki angella falan güzel durur muaynede de sıkıntı olmaz söker takarım zaten muayneye 2 sene var daha yeni yaptık:D

Alperen seninki de çok güzel durmuş. Maşallah. Kazasız belasız binersin inşallah. Arabanın bitmesine bi ön ek kalmış. O da efepol bekleniyor galiba. Bende bekliyorum irmscher çıkmasını ama o zamana kadar daha iyisini bulursam yaptırabilirim. Aytekin abi yaptırmış ön ek. Yakında koyar foto. Fikir ediniriz.[/quote]

efepol deme bana uğur onlarla ilişkim kesilmiştir.
polisete gidicem veya yine en güvenlisi sem tuning adam en azından ne yaptığının arkasında.
ama bendede ön yere çok yakın olduğu için ben ön eki iptal ettim

Valla bi problem çıkmazsa yanlar ve arka hazır benim sadece boyanacak. Bi arkadaşım arabasını annesine verdiği için söktürecek. Düzgün ön arıyorum işte. ama güzel arka ve yan bulursam onları satar öyle alırım.

Geri