Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

Uğur o zaman sen beni haftaya uygun olduğun bir zaman ara dolaşalım. Komple tampon ben de düşünmüyorum ama gene de bakalım neler varmış. Sonra resimlerini çeker yeni başlık altında toplarız

Yazılımı ben güncellemiyorum, malum chip olayı, tüm ayarlarım tam zaten :)

Gidince sorarım ama bldiğim kadarıyla 2009larada atılıyo Alperen. Arabanın çekişinde düzelme oluyormuş. Benim dün itibariyle sınavlarım bitti. Yeni ayılabildim zaten :D Önümüzdeki hafta müsait olduğum bi zaman yaptırcam. Sonradan tecrübeleri anlatırım.

Burak biz bi Can abiyle dolaşalım piyasayı ona göre başlık açalm derim. Bide zaten maddi olayları toparlamam lazım ;)

Can abi bi akşam üstü saat 3-4 gibi buluşalım. Havalar malum. Telefonlaşalım. Ona göre ayarlarız.

Bu arada bence farklı bişeyler olmalı. Yeni fotolar falan araştıralım. Onlara göre plan yaparız. İsteyen istediğini alır ama toplu alırız.

Son düzenleme:
bende ilk işim servise gitmek o zaman yazılım 2009 oluyorsa.
ön ek işini boiverin bence uğur bu şekilde ön eksik yay takılı halde rampa aşağıya iniş sonra aynı şekilde çıkışlı bir yola denk gelirseniz ön ekle beraber tamponda dağılır bilginiz olsun.ben bugün bu olayı yaşadım beni kurtaran karter koruma oldu tünele girdim yokuş aşağı biraz tünel bitimide rampa o arayada ızgaralar koymuşlar nasıl olduysa taaaaaaaaaaak diye bir ses birazda hızlı girdim allahtan karter var alt kartere vurduğu gibi beni öne doğru attı karter olmasa ön tampon dağılcaktı ; birde ön ek olduğunu düşünün darmadağan olurdu valla.
size tavsiyem yay varken ön ek işini unutun bence.

angel almayı düşünüyorum sa sahibindende falan boş marka angel diyorlar aslını bilen var mı

melii yaylandık ses yok kimseden ama angel lazım fk-depo elinde varsa fiyat verirmisin yoksa gökhandan mı alalım taksitle?

Hehe geçen başlığı gördüm ikinci sayfadaydı :D Yav Melliii angel fiyatı verde arkadaşlar da bakıyor angellara. Sana yönlendirelim elinde varsa.

uğur kim bakıyorsa haberleşelim de toplu alalım angelları sonra toplu ek alırız:D
bu arada ne durumda yaylar saldımı acaba kendini?

bendeki yaylar benzinli koni amörtisörle takıldığı için tık yok dehşet oldu araç.
angellar süper oluyor tavsiye ederim beyler ancak yanınada xenon takıldığı zaman
size bir foto benden
16062009766.jpg

Geri