Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

valla burak komple opc tampon alımı toplu olursa bende alırım komple tampon.hep istedigim bişey zaten :D

vallaha sahibinden de bi çok ilan var opc tamponla ilgili bahadırın yaptıkları daha iyi gibi duruyor ama onda da sis çerçeveleri yoktu yanılmıyorsam ama orjinal petekli panjurla vermesi çok iyi.
uğur yan marşpiyel ve arka ek olarakta orjinal opc kitten bi başkası benim pek hoşuma gitmiyor türkiyede bulunanlardan yine yan marşpiyeli opc alıp arka ek araştırabiliriz netten belki döktürebiliriz kalıbını biyerlere.

Walla halil den alabiliriz toplu, ben oranın işçiliğine güveniyorum. Olmadı biz burda Uğur la bakarız fibercilere, ne dersin Uğur haftaya bi zaman ayarlayalım mı ?

Aslında iyi olur Can abi. Halil iyi bencede işçilik olarak. Lec sporta falanda sorarız. Topluca araştıralım o zaman ama ön tampon gereksiz geliyo bana. Aslında bunun içinde bi başlık açalım derim ben :D Bulduklarımızı ordan paylaşırız. Başkalarıda almak isteyebilir. Bu başlığa innsanlar bakmıyodur artık :D

Bu arada CDTİ lar için yazılım çıktı biliyosunuz di mi? Bi ara götürcem servise ben arabayı.

uğur nasıl bi yazılım bu ki ne?benzinli yazılımını yüklemeyi önermiyodu bazı servisler bişey farketmiyor diye bizde de aynı şey olmasın?
başlık açalım bencede bu konu daha fazla uzamansın sonuçta hallettik işimizi ben daha muradıma eremesemde:D
ben izmirde olsam sorardım fiberciye ama marmariste bişey yok anlarada halil ve lec iyi sanırsam onlardan fiyat ve model alalım bide istanbuldan bakarız efepol hariç:D

burak abi bahadırın yaptıgı tamponda sahibindendeki ilanlardan biraz daha ii.neden diye sorarsan bahadırda logosuz panjur veriyo yani birebir orjinal opc ön panjuru vermiyo.birebir opc panjur istersek tamponda yanılmıyorsam onun için 200 lira fark verip alabiliyorduk.zamanında konusmustum bahadırla ordan biliyorum

bahadırla bi konuşmak lazım ne şekilde tamponun bize teslimi yapılıyor diye.orjinal petek ızgara, krom sis çerçeveleri, ve logolu petekli orjinal krom panjur olarak alabiliyormuyuz acaba.

aynen alabiliyorsun ama o zamanda masraf artıyo.hepsini servisten temin ettigi için umdugumuzdan fazla fiyat cıkıyo

Geri