Astra h kisa anten. Hem şık hem estetik...

Adrese tıklama bilsem bakacağım da :D tıklanmıyor hehe Emre sağ olsun engellemiş sanırım.

Gps anteni gibi olmus hos gorunuyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel günler de kullanasın. Bir şeyi merak ettim. Bu antenin altında olan plastik aksam satılıyor mu?

Antende önce aklıma gelen ilk soruydu abi :)

Eskisinden güzel güle güle kullanın (:
Daha kısa isteyenler, sahibinden e astra kısa anten yazınca tek satıcı çıkıyor onu da deneyebilirler. sanırım oradan almıştım. frekansta herhangi bi sorun yaşamadım.
rYRMMB.jpg

Ben kısa anteni [MENTION=53693]SYSOP[/MENTION] gibi sahibinden.com üzerinden almıştım ama sizinki daha şık duruyor.

Benim de çekim sıkıntısından yana bir derdim olmadı sadece kapalı garajda çızırtılı çekerken orijinal anten kısası hiç çekmiyor. Yolda performans kaybı hiç yok neredeyse.

wywMgwl.jpg

Eskisinden güzel güle güle kullanın (:
Daha kısa isteyenler, sahibinden e astra kısa anten yazınca tek satıcı çıkıyor onu da deneyebilirler. sanırım oradan almıştım. frekansta herhangi bi sorun yaşamadım.
rYRMMB.jpg

Bu antenden aldım malesef 0,5 cm bir boşluk kalıyor tam oturmuyor. o görüntü beni hoşnut etmedi. Vidası biraz uzundu kesmeye çalıştım hiç olmadı :) İsteyen olursa da göndereyim :)vidası biraz zedeli ama :)

Bu antenden aldım malesef 0,5 cm bir boşluk kalıyor tam oturmuyor. o görüntü beni hoşnut etmedi. Vidası biraz uzundu kesmeye çalıştım hiç olmadı :) İsteyen olursa da göndereyim :)vidası biraz zedeli ama :)

Ücreti ne kadar hocam Corsa ya olursa düşünebilirim

Geri