Astra H ve Vectra C kullanıp dvd-BT-tv-gps isteyenler parmak kaldırsın!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DrCS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Harika birşey, kesinlikle istiyorum, listeye ismimi ilave edicem!

Oy: 1 3.4%
  • Düşünüyorum ama fiyat ve çin malı olmasından dolayı şüphelerim var

Oy: 19 65.5%
  • Çok gereksiz!!!

Oy: 9 31.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
http://timeless.en.alibaba.com/

Bu linkteki firma profili, özellikle %91-%100 avrupa-amerika-orta doğu ihracatı üzerine çalışmaları beni az da olsa rahatlattı ancak alım yolumda bir değişiklik olacak gibi. Mayıs sonu gidecek olan bir arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum. Bu sefer de gümrükten korkuyorum. Paketinden çıkarmak, aleti parçalarını valizde ayrı koymak yeterli olur mu acaba :D?

Valizdemi hiç bir şey olmaz. Merak etme. Valizde gelir. Posta ile alırsan sorun olur. Valizde tv getiriyo millet korkma.:eek:

http://timeless.en.alibaba.com/

Bu linkteki firma profili, özellikle %91-%100 avrupa-amerika-orta doğu ihracatı üzerine çalışmaları beni az da olsa rahatlattı ancak alım yolumda bir değişiklik olacak gibi. Mayıs sonu gidecek olan bir arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum. Ne şanslıyım ki giden arkadaşım elektronik mühendisi :D O Ok verirse tamamdır zaten bu cihaz. Bu sefer de gümrükten korkuyorum. Paketinden çıkarmak, aleti parçalarını valizde ayrı koymak yeterli olur mu acaba :D?

ben 22 martta sipariş verdim. 29 martta kapımdaydı. 4 kglik paketti. miss yoyo var onun maili thelongsales2. onunla görüş. yardımcı olacaktır. bu çinliler paketleme ve gönderme konusunda uzman

ben 22 martta sipariş verdim. 29 martta kapımdaydı. 4 kglik paketti. miss yoyo var onun maili thelongsales2. onunla görüş. yardımcı olacaktır. bu çinliler paketleme ve gönderme konusunda uzman

Nasıl yani? Sende bu alet var mı yoksa aynı firmadan başka şeyler sipariş ettin de ondan mı bahsediyorsun?

Şunu almıştım

img3501p.jpg

img3524.jpg

Şunu almıştım

img3501p.jpg

img3524.jpg

Bu da gayet güzel bir aletmiş, hatta ses çıkışı daha iyi.
Peki memnun musun cihazdan? Ne zamandan beri kullanıyorsun?

çok güzel bi cihaz gerçekten ama garanti olayı sadece düşündüren onun dışında bence 2000 tl liklerden daha bile iyi olabilir çünkü tam uyumlu yazmakta . bu arada attach ettikleri dosya içinde ne mevcut acaba ürünle ilgili ayrıntılı bilgi flanmı ?

çok güzel bi cihaz gerçekten ama garanti olayı sadece düşündüren onun dışında bence 2000 tl liklerden daha bile iyi olabilir çünkü tam uyumlu yazmakta . bu arada attach ettikleri dosya içinde ne mevcut acaba ürünle ilgili ayrıntılı bilgi flanmı ?

Evet liste fiyat bilgisi filan var. Bir excel dosyası ama verdiğim linkten daha farklı birşey yok(http://www.timelesslong.cn/Simplified/ProductView.asp?ID=345&SortID=48). 510$ full opsiyonlu fiyatı. Eğer 100 sipariş verilirse 490a düşüyor adam başına. Tabi komik bi indirim :)
Ben Riana adındaki satış görevlisiyle msnden görüştüm az önce, ve bu linkteki bütün özellikleri bu fiyatın içerisinde doğruladı. Hatta orda bluetooth yazmıyormuş, o da var dedi.
Garantisi 1 sene, ama tabi oraya gönderip almak vs, zor iş. Garanti yok diye düşünmek lazım sürekli çine gidip gelen biri olmadığı sürece :(
Bir de Riananın dediğine göre tek üretim ve satış merkezi Shenzhende varmış. Başka bir şehirde bulamazsınız dedi. Varsa ya 2.el ya da taklittir dedi hatta. Aklınızda olsun.
Gümrükten geçiş olayını da sordum. Daha önce Trye ürün gönderdik sıkıntı olmadı dedi, istediğiniz fiyattan faturalandırırız dedi. Ben emin değilim ama 150$ sınırmış, sırıtmaz mı dedim. Kız da yok, daha büyük cihazlar daha ucuz olabiliyor açılıp bakılmıyor içinde ne var diye, fatura önemli dedi. Tabi satış için yalanlar da olabilir :sorry:

Son düzenleme:
vectra c için olanı ben düşünüyorum ama konu bir netleşsin bakalım

güzel aslında gerçekten hani fiyatta güzel ama insan düşünüyo işte ya yalansa söledikleri diye :( bide diyelim 150 den faturalandırdık ama bu seferde cihazın sigortası olamıycak olsada 150 den olucak kaybolma vs durumunda 150 bize ödenecek miktar sanırım yanlışsam düzeltin lütfen ;) bu arada indirim çok iyi ya 100 taneye 20 $ :)

Geri