Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

salihcaglayan link' Alıntı:
[quote author=çellocu link=topic=81.msg9620#msg9620 date=1298808218]
Şu anda fiyatlar çok değişti, sadece bilgi olsun diye yazıyorum
1,3 ecoflex sport + karter koruma = 45.000 TL ( satış sözleşmesi 29 Aralık 2010'da yapıldı )
araç hala bekleniyor...
Araç baya bi geç kalmış. ben 1.5 ay beklemiştim ki, benim zamanımda gümrükte sorun çıkmıştı.
Bir de siz özel sipariş mi geçtiniz yoksa gelicek aracı mı istedniz?
[/quote]

Gerçekten bekleme süresi çok uzun oldu, sadece beyaz renk olsun istedik sport standart paket. Birde şöyle bir durum var Elazığ'da opel çok satıyor benim sözleşmemi koyduğu dosyada onlarca bekleyen dosya vardı, uzun bekleme süresi bunla alakalı olabilir

ben bir ayla saglam kazık yedim benimki navi ile 51000e geldi...  madd walll  walll  madd

Fiyatlar çok artmış çook.

bir ara 49'a volvo s40 d2d alsamıydım diyorum... hanım istemedi... ne dersiniz? nasıl araçtır volvo...?

Bugun Çorlu Opel bayisinden 50.750 tl liste fiyatı aldim

indirimsiz mi? yapmıyorlar mı bir iyilik?= ayrıca yeni zam kapıda diye bir soylenti var... mart sonu diye duydum ama zannetmiyorum....

trk_187 link' Alıntı:
bir ara 49'a volvo s40 d2d alsamıydım diyorum... hanım istemedi... ne dersiniz? nasıl araçtır volvo...?

bende düşünmüştüm ama hem eşim beğenmedi hem de ben iç tasarımını beğenmedim

erdem link' Alıntı:
bende düşünmüştüm ama hem eşim beğenmedi hem de ben iç tasarımını beğenmedim

Volvo güvenlik yönünden iyi bir araçtır ama iç tasarım konusunda Sn. Erdem'e katılıyorum. Tüm düğmeleri bir yere sıkıştırıyorlar.

Donanım konusuna geliyor iş sürekli. Fiyat donanım kıyaslaması yapılınca Astra J öne çıkıyor.

2011-Volvo-S40-Interior-580x408.jpg

Volvoyu bende düşünmüştüm. Dynamic bide bilmem ne paketi vardı ikisini birlikte alınca bir şeye benziyordu oda yürüyeni tamamen Ford olan bir araca o kadar para vermek pek caziğ gelmemişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri