Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

56 bin uygunmuş bu kadar ekstraya. maaşallah arabada yok yok

ben en çok şu ergonomik sport koltukları almadığıma pişman oldum açıkçası
cosmoda var biliyordum, hiç araştırmadım, sonradan öğrendim

baya pazarlık ettim ve araştırdım ama listesi suan 61 civarı..
deri koltuga gelince ısıtma yoksa ki biliosnuz tüm dünyada olan özellikler tr ye gelmiyor,işte ozaman kötü yapmıs olabilirim.ön koltuk ısıtması olmalı :(

Arkadaşlar Yeni opel astra 1.4 sport 140 hp (manual)  almak istiyorum. Ancak bu forumu ve yorumlarınızı okudukça bu hevesim giderek azalıyor...:((

֖ncelikle bu arabadan alan varsa ne kadara aldığını yazabilir mi?(Ocak fiyatı üzerinden alanlar.)
Cyclone navigasyon sisteminin fiyatı nedir?
Ayrıca forumdaki mesajlarınıza göre bu araçlara LPG takılamıyormuş, bu konuda benim kafamı kurcalıyor. 2-3 sene sonra LPG taktırmak istersek ne yapıcaz!!!

Yorumlarınızı bekliyorum... thnxx

hsengun1905 link' Alıntı:
Arkadaşlar Yeni opel astra 1.4 sport 140 hp (manual)  almak istiyorum. Ancak bu forumu ve yorumlarınızı okudukça bu hevesim giderek azalıyor...:((

֖ncelikle bu arabadan alan varsa ne kadara aldığını yazabilir mi?(Ocak fiyatı üzerinden alanlar.)
Ayrıca forumdaki mesajlarınıza göre bu araçlara LPG takılamıyormuş, bu konuda benim kafamı kurcalıyor. 2-3 sene sonra LPG taktırmak istersek ne yapıcaz!!!

LPG konusu astraya özgü birşey değil, yeni nesil Turbo enjeksiyonlu motorların hemen hemen tamamında LPG sorunlu. Sanırım teknolojisi gereği LPG ile sıkıntısı var. Eğer LPG taktırmayı düşünüyorsanız baştan Turbo olmayan bir modele yada dizele yönelmeniz daha mantıklı.

2010 Enjoy Plus+17"+Park Sensörü+Karter koruma, Metro Mavi aracımı Haziran 2010 tarihinde 39.000 TL'ye aldım.
LPG konusuna gelince birkaç aya kadar mutlaka uygun LPG kiti çıkar. Ben taktırmayı düşünmesem bile LPG ye uygun olmayan araç maalesef 2. elde çok değer kaybeder diye düşünüyorum. O yüzden uygun kit çıkarsa sevineceğim.

hsengun1905 link' Alıntı:

sayın hsungun1905,

LPG dışındaki isteklerinize yardımcı olabilirim. forum veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

saygılarımla,

Bugün arabayı aldığım bayiye gittim arkadaşımda dizel astra almak istiyor.
Fiyatı söylüyorum dizel astra sport + sunroof 51bin lira.(beyaz)
Bir tanede dizel astra sport 49bin lira.(beyaz)
1.4 140 sport 44.500.(siyahtı sanırm)
Bir kuruş aşşağıya inmediler ki hepsiyle kanka oldum ama yok adamlar bu fiyat diyor.
Bu fiyatları duyunca arabamı tam zamanında almışım diye çok sevindim.
Yeni astra alacaklara Allah sabır versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri