Astra J Fiyat Listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

ben  45850 ye aldım  hediye mediye de yoktu. hatta arabamda usb bile yoktu. 

avukatakın link' Alıntı:
paspas derken orijinal halımı yoksa orijinal kauçukmu çünkü standart olarak orijinal halı geliyor diğerinin fiyatı 120 tl eğer veriyorlarsa iyimiş

orjinal GM nin paspasını verecez dedi ama görmedim ne yalan söyliyim...

halıdır o halı :)  GM nin paspası halı  onu veriyorlar ve sanki  kendileri veriyormuş gibi övünüyor üç kağıtçılar :)

Sipiralli link' Alıntı:
Sn hllb,
Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.Maalesef son zamdan etkilenmişsiniz.Ben aynı aracın beyaz renk olanını 44.000 tl na aldım 10 gün kadar önce ancak anlaşmayı ocak ayında yapmıştım.Aralık ayında ise bu aracın 42500-43000 arasına alınabildiğini duymuştum.İlk başlarda bu beni oldukça rahatsız etti ama elden gelen birşey yok.Neyse
tekrar hayırlı olsun diyeyim ve fazla uzatmayayım konuyu.
malesef öyle oldu ama sağlık olsun yapacak bişey yok, ben özellikle manuel istedim ve renk olarak da metro mavi, teknik gri, siyah renkleri istedim, bu sıra nedense fazla manuel gelmiyor sanırım, siyahı da bulunca aldım, tabi ankara'da hepsinden fiyat aldım bulduğum en iyi fiyat 45 idi. bu arada kauçuk paspası bi kaç yerde daha yazmışlar çok pahalı bence, forumda bagaj için havuz gibi kaplama ile ilgili bi başlık vardı, ben de istedim 10 kişi olunca toplu satış oluyormuş, aynı şeyi bu işlerden anlayan arkadaşlar kauçuk paspas için de yapsa ne güzel olur aslında deil mi sn avukatakın?? greatt

hllb link' Alıntı:
[quote author=Sipiralli link=topic=81.msg9491#msg9491 date=1298737256]
Sn hllb,
Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.Maalesef son zamdan etkilenmişsiniz.Ben aynı aracın beyaz renk olanını 44.000 tl na aldım 10 gün kadar önce ancak anlaşmayı ocak ayında yapmıştım.Aralık ayında ise bu aracın 42500-43000 arasına alınabildiğini duymuştum.İlk başlarda bu beni oldukça rahatsız etti ama elden gelen birşey yok.Neyse
tekrar hayırlı olsun diyeyim ve fazla uzatmayayım konuyu.
malesef öyle oldu ama sağlık olsun yapacak bişey yok, ben özellikle manuel istedim ve renk olarak da metro mavi, teknik gri, siyah renkleri istedim, bu sıra nedense fazla manuel gelmiyor sanırım, siyahı da bulunca aldım, tabi ankara'da hepsinden fiyat aldım bulduğum en iyi fiyat 45 idi. bu arada kauçuk paspası bi kaç yerde daha yazmışlar çok pahalı bence, forumda bagaj için havuz gibi kaplama ile ilgili bi başlık vardı, ben de istedim 10 kişi olunca toplu satış oluyormuş, aynı şeyi bu işlerden anlayan arkadaşlar kauçuk paspas için de yapsa ne güzel olur aslında deil mi sn avukatakın?? greatt
[/quote]
mesaj alındı :)  şaka ir yaan opelin bire bir aynı havuzu serviste 132  tl. biz aynısını nasipsa 59 tl den alacağız ( uada kapıda ödemeli 69 tl kim hangisini isterse)
paspas içinde  eğer orijinalinden yapan varsa  araştıracağım

Şu anda fiyatlar çok değişti, sadece bilgi olsun diye yazıyorum
1,3 ecoflex sport + karter koruma = 45.000 TL ( satış sözleşmesi 29 Aralık 2010'da yapıldı )
araç hala bekleniyor...

warlordares link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=81.msg9494#msg9494 date=1298737849]
paspas derken orijinal halımı yoksa orijinal kauçukmu çünkü standart olarak orijinal halı geliyor diğerinin fiyatı 120 tl eğer veriyorlarsa iyimiş

[/quote]

teslimatta sorun eğer işte içinde koyduk diye halı paspası gösterirlerse hemen "o zaten araçla beraber geliyor siz koymadınız onu" diyerek kauçuk paspası alın bence :)

erdem link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=81.msg9500#msg9500 date=1298741054]
[quote author=avukatakın link=topic=81.msg9494#msg9494 date=1298737849]

[/quote]

teslimatta sorun eğer işte içinde koyduk diye halı paspası gösterirlerse hemen "o zaten araçla beraber geliyor siz koymadınız onu" diyerek kauçuk paspası alın bence :)
[/quote]

bana kauçuk paspas dediler ama ben biliyorum sağolun arkadaşlar :)... GM nin kauçuk paspasını vereceğiz dediler... ama görmedim onu söyledim... yani paspas budur diye görmedim... zaten tanıdık ben söke söke alırım :D.... aynısından bir adet te fazladan almayı düşünüyorum zaten..(onu da söke söke almayı düşünüyorum ama olmazsa alırız parasını verip)

Astra j fiyatlarına baktımda bayağı yükselmiş ben 2010 ağustos ayında 42,800 + 3,200 flexride ile beraber 46,000 almıştım şuanda boş 1,4T 45,000 fiyat veriyorlar.

çellocu link' Alıntı:
Şu anda fiyatlar çok değişti, sadece bilgi olsun diye yazıyorum
1,3 ecoflex sport + karter koruma = 45.000 TL ( satış sözleşmesi 29 Aralık 2010'da yapıldı )
araç hala bekleniyor...
Araç baya bi geç kalmış. ben 1.5 ay beklemiştim ki, benim zamanımda gümrükte sorun çıkmıştı.
Bir de siz özel sipariş mi geçtiniz yoksa gelicek aracı mı istedniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri