Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: İlk Gün İzlenimlerimiz

Evet ben de merak ediyorum vites gecislerini, ayrica gaza sakin basarak kac bin devirde vites artiriyor ?
Araciniz da hayirli olsun , Allah kaza vermesin

akın link' Alıntı:
Hayırlısı olsun hocam.  Demek ki 1.4 t otomatik hem yakıt hemde performans olara sizi sevindirecek. Sıfır araba için 8 litre ortalama heleki 1450 kilo ve benzinli olduğu göz önüne alınırsa muhteşem bir şey.  Tekrardan hayırlısı olsun, kazasız belasız.
Teşekkür ederim. Ben hayatımda ilk kez otomatik vites kullanıyorum. Gerçekten büyük rahatlıkmış. Bence şimdilik yakıt olayı fena değil. ևok sert kullanmadığınız zaman gerçekten çok düşük değerleri yakalıyorsunuz. Yukarıda da dediğim gibi bu rakam 110-120 ortalama hızda elde edildi. 90 km.de sabitledim bir ara (hız sabitleyici ile) değer 5 küsürlere düştü. Ama çok fazla dayanamadım çünkü sanki 2. viteste gidiyormuşum gibi hissettim. :) Aldım kontrolü tekrardan ele. Vurdum gazın gözüne gözüne. :) ևok hız meraklısı bir insan değilim. Ama insan bu araçla kendini tutamıyor gerçekten. Bastıkça gidiyor bastıkça gidiyor. Radar çoktu yoksa bir hız denemesi yapacaktım yemedi :) Kısaca ben çok memnunum inşallah yeni alacak olan herkes te memnun kalır. ֖nemli olan Allah kaza bela vermesin.

HaKaN link' Alıntı:
sn. Conqueror55 tekrardan hayırlı olsun, gerçekten ilk gün izlenimlerini canlı canlı almış olduk :)
insan kendi aracındandan keyf alıyorsa gerisi teferruat zaten, otomatikte vites geçişleri nasıl acaba merak ediyorum
vites geçişlerinde hissettiriyor mu çok fazla
En kısa sürede fotoğrafları da bekliyoruz, kazasız belasız sürüşler
Çok teşekkürler Hakan bey, otomatik viteste geçişleri hissediyorsun ama rahatsız edici bir his değil gerçektende. Devir göstergesinden anlıyorsun bir üst vitese geçtiğini. İlk 1-2-3. viteslerde daha çok hissediyorsun ama 4 ve yukarısında o kadar hissettirmiyor.

sxn4 link' Alıntı:
Evet ben de merak ediyorum vites gecislerini, ayrica gaza sakin basarak kac bin devirde vites artiriyor ?
Araciniz da hayirli olsun , Allah kaza vermesin
Öncelikle teşekkür ederim. Bu işin çok uzmanı değilim ve de çok fazla dikkat etmedim ama yaklaşık 3000 devir civarında değiştiriyor galiba. Ama daha dikkatli bakıp yazarım yine.

Dün akşam nihayet aracıma kavuştum.(Sport dizel teknik gri) Araba tek kelimeyle mükemmel.Performansı bence çok iyi hiç rahatsız etmedi. Sadece direksiyonu tutarken kornaya basmak için elimi direksondan kaldırmam gerekiyor. O da çok önemli deil.Koltuğa oturduğumda çok güven veren bi araç.Herkese nasip olur inşallah.Kazasız günler.....

hayırlı olsun.. kazasız belasız kullanın..

Poyraz link' Alıntı:
Dün akşam nihayet aracıma kavuştum.(Sport dizel teknik gri) Araba tek kelimeyle mükemmel.Performansı bence çok iyi hiç rahatsız etmedi. Sadece direksiyonu tutarken kornaya basmak için elimi direksondan kaldırmam gerekiyor. O da çok önemli deil.Koltuğa oturduğumda çok güven veren bi araç.Herkese nasip olur inşallah.Kazasız günler.....

Hayırlı olsun yeni aracınız, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

3. gün oldu bugün, arabadan inmek istemiyorum. :)

Poyraz link' Alıntı:

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Ben hala ilk günki gibi sabah uyandığımda camdan arabaya bakıyorum 1-2 dk sonra kahvaltımı yapıyorum :)

Geri