ateşli 1.7dti :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yavrum zamanla sende bu tarz oldkça daha iyisni yapcksn bgn de gördm snn arabyı :) istasyonda :)

araba benim birader deydi. diyor ki 2 tane 1.7 dti sardı arabanın etrafını biri kırmızı bırı beyaz. kırmızı olan angelli siyah diyor. haha dedim o ahmed jon :D

caresi var

arkadaslar jantlar + yaylardan sonra dodikleri aldırmaya ragmen 4 kısı bınınce surtme yapıyor. evet baska cozum yolu olan varmı. yayları sökmeye gideceğiz heralde ama o zaman da araba jeep gibi oluyor. bir çare dusunelim arkadaslar hepbirlikte.

ilk önce güzel olmuş maşallah yayların altına get plastiği koyman gerekiyor benimkide sürtüyordu ama şimdi sürtmüyor.bence öle yap birazcık uğraştırıyor ama seven katlanır :)

Eee Ne zaman Buluşuyoruz :D

buluşurz havalar duzeldı artık. yarın baktım 28 derece imiş. mis gibi :alkis:

tamponları boyatmayı dusunmuyorum pek. top gıbı oluyo araba boyanınca tamponlar. ancak yenı tıp tamponlar alırsam oyle boyatırım.

Bencede Bende Tamponarı Boyattıktansonra Azda Olsa Pişman oldum.Bence Boyatma oyle kalsın Tamponlar :)

aynen boyatma falan yoook bide bizim kırmızı oldugu ıcın cok goze batıyor. kıpkırmızı bısey. top gıbı. ı ıh begenmedım.

Aslında Yakışıyor Ama Yolda Giderken Görüntüsü iyi Siyah Siyah.Bide Modifiyeli Olursa Dahada İYi Siyah Tokat Diyorum Ben :D:D

az once denemek için eve gelirken galataya son giriş virajı vardır. bilenler iyi bilir. yağmur da vardı biraz. sert daldım. esneme olmadı ama araba önden attı. virajın iyice dışından çıktım. viraj epey sert ve açılı. 1.5 şerit genişliğinde. çok mu hızlı girdim de attı acaba. ön taraf pek atmıyordu. genelde arka salıyordu.

birde yayları taktıktan sonra acayip zıplama yapmaya başladı araç. ozellikle otobanda ani inişlerde (yolun yaklaşık 2 metre uzunlugunda 10-15 cm alçalıp yükseldiği yerlerde) son zıplayışta araba sanki ön kaldırıyor. bunun nasıl önüne geçebiliriz acaba. sanki ata biniyor gibi oluyorum. zıp zıp hopluyor araba..

Geri