Benim İçin Büyük Sizin için küçük tercih .d

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Dilsiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bölümlerden Hangisini okumalıyım? 3ü dışında tavsiyeleri olanda söylesin lütfen

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
toplu konutlar nerede yapilmiyoki her yerde toplu konut projeleri var... insaat muhendisinin en ideal calisma yeri TURKIYEDIR bence...

inşaat derim çok iş var vede para o olmazsa ekonometride olabilir ama ağır bir bölümdür ayrıca bu soruyu sorduğuna göre özele gideceksin gibi geldi bana okulları güzel araştır sonra benim gibi 3.5 ay sonra okulu bırakma :D

Ülkemizde Ekonometri fazla bilinen bir dal değil, madem ailede inşaat işiyle uğraşan çok sen de bu kervana katılabilrsin, ama biz artık bu işten bıktık dersen o zaman Ekonometri bölümünü tavsiye ederim.

bence inşaat mühendisliği.çevrenizin olması da çok büyük avantaj.belediyelerle de yakınsanız sermayeniz de varsa batmadan güzel paralar kazanırsınız.devlet ihalelerinde de yer edinebilirseniz süper olur...

Okuyacağım bölümde büyük kararsızlıklar yaşıyorum bu sene lisesondayım ve bu bölümler arasında kararsızım varsa tecrübeli olanlar bi yardım ederlerse sevinirim :)

Rehberlik servisinden faydalanman gerektiğini düşünüyorum.Buna bizim karar vermemiz doğru değil diye düşünüyorum...

zor bir evredesin.Bence sen ne okumak istıyorsun bu önemli,benim iki kızım var ve onların idalleri neyse ben yanlarındayım.Asla şu ol bu ol hadi gibi düşüncelerim yok.onlar nerede mutlu ise sen nerede mutlu olacaksan orada olun.Kolay gelsin

Boşver inşaat mühendisliğini.Her mühendis güzel ve kaliteli şirketlerde çalışamıyor maalesef...Sağlıkla ilgili bir bölümü düşünebilirsin....Bitmeyen ve kaliteli bir bölüm...

Benim ilgi duyduğum bir alan...

seçenekler biraz uzak mı olmuş birbirinden? hem branş hem puan olarak?
aile inşaat işindeyse ve o işten devam etmek için inşaat mühendisliği tek seçenek değil ki, elektrik elektronik mühendisliği oku, enerji tasarruflu binalar, aydınlatma teknikleri vs.vs. bisürü proje yap aile işine yeni bi enerji kat ;)

Kardeş hertürlü sorunu yanıtlayabilirim.. İnşaat mühendisliği kendini ne kadar geliştirdiğinle alakalı olarak para kazandırır.. Fakat iş garanti gibi birşey..

Geri