Benim İçin Büyük Sizin için küçük tercih .d

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Dilsiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bölümlerden Hangisini okumalıyım? 3ü dışında tavsiyeleri olanda söylesin lütfen

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .
Mühendislikte seni diğerlendirinden ayıran özelliklerin yoksa işin zor..

inşaat sektöründe aileden birisinin desteği olmalı bence ve kendini çok iyi geliştirmen lazım bence sıkıntılı meslek babamdan biliyorum =) mimar olduğu için inşaat müh. ile aynı sayılır... iyi para olduğuda belli :D ama birde büyük firmalar artık bitirdiler piyasayı. süpermarketlerin küçük esnafı bitirdiği gibi
müh. istiyorsan endüstri müh. bence iyi bi meslek ama ilerki dönemlerde nasıl olur geleceği nedir bilmem araştırmak lazım... ben grafik tasarım okuyorum bazıları o ne iş yapıyo diye soruyo ama geleceği parlak bi meslek ;)

inşaat sektöründe aileden birisinin desteği olmalı bence ve kendini çok iyi geliştirmen lazım bence sıkıntılı meslek babamdan biliyorum =) mimar olduğu için inşaat müh. ile aynı sayılır... iyi para olduğuda belli :D ama birde büyük firmalar artık bitirdiler piyasayı. süpermarketlerin küçük esnafı bitirdiği gibi
müh. istiyorsan endüstri müh. bence iyi bi meslek ama ilerki dönemlerde nasıl olur geleceği nedir bilmem araştırmak lazım... ben grafik tasarım okuyorum bazıları o ne iş yapıyo diye soruyo ama geleceği parlak bi meslek ;)

kuzenim Sabancı endüstri mezunu inşaat yapıyo napıyım ben şimdi :S

Puanın yetsede elektrik-elektronik müh. okusan ben mezun olmadan iş buldum şu an 1 yıl oldu mezun olalı hatırı sayılır bir şirketteyim , mesleğimden çok memnunum ama kendini geliştirmeyi unutma , ingilizcen 1. sınıf olacak kesinlikle ,+ başka bir dil.

Babam her zaman söyler Türkiyede inşaat işi olmazsa hiç kimse para kazanamaz türkiyenin kalbi inşaat inşaatdan devam bence

arkadaşım bende ingilizce iktisat okuyorum. bizim ailemizde 4tane inşaat mühendisi var, zorlu koşullar zorlu şartlardan geçiliyor.. ben pek sıcak bakmıyorum. sana tavsiyem - ingilizce işletme yada iktisat ondan sonrada ekonometri tercihi yapmandır. şunuda belirteyim ekonometri çok zor bir bölümdür. kolay kolay bitmez kasman gerekir.. hele istanbul üni yada uludağ üni gibi bir olursa:) ayrıca belirtmemde fayda var... almanca fransızca gibi ekstra bir dil seni daha iyi ve güzel yerlere getirebilir ;) benim ingilizceme yakın italyancam var orta seviyeye yakında almancam var.. 2 yıl work and travelım var..haftada en az 3 staj görüşmesine gidiyorum.. anlatabilmişimdir umarım ne demek istediğimi kolay gelsin iyi çalışmalar:)

Geri