Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50% istedi oldu. Bize sadece izlemek düşer.

Ayrıca unutulan birşey var. Benzine mazota zam demek, tüm gider kalemlerinde zam demektir bunu kimse farketmiyor sanırım. Ham madde taşınması, üretilen ürünün nakliyesi, üretim sırasında petrole dayalı işlemler, bunların hepsi kullandığımız neredeyse tüm ürünlerin fiyatını etkiletecek. Yıl sonunda da biz akaryakıta zam yapmadık diyecekler ve haklılarda. Bu zam değil sadece ötv farkı.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
büyüklerimiz sağolsun senelerdir alıştırmışlar bizi zama. bizde artık gelenek görenek örf adet gibi olmuş zam. Türkiye dedinmi, kapkaç, hırsızlık, adam öldürme, rüşvet, zenginin daha zengin fakirin daha fakir olması, insana normal geliyorsa akaryakıt vb. zamlarda normel geliyor. ben ülkemi seviyorum. ama şöyle bir bakınca, yönetenler resmen; yaşamayın burda kaçın gidin der gibi zora sokuyorlar hayatlarımızı... alalh aşkına nedir arkadaş bu? lt/4,63TL yakıt olurmu? evimden annemi ziyarete gitsem kilometre başına 30kuruş veriyorum. bu sadece yakıt. arabamı kullandığım için, yolları kullandığım ödediğim vergilerde hariç. peki ben nekadar maaş alıyorum. farzı mishal 1500tl. bu durumda ülkemde bana ve benim gibi olanlara yaşamak haram değilmi?

avrupa ülkelerinde akaryakıta zam yapıldığında 2 tane tır benzincilere girişleri kapatıyor. hemen zammı geri çekiyorlar. biz neden yapamıyoruz? çünkü biz koyun güdüsüyle yaşıyoruz. baştakı çoban nederse o...

sıkıldım artık.......:mad:

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzine zam geldi

Benzine zam geldi

Benzinin litre fiyatına 9 kuruşluk zam yapıldı.

Hafta başından beri akaryakıt fiyatlarına yapılacak zamlar konuşulurken haftanın son işlem gününe benzin litre fiyatına 9 kuruş zam yapıldığı açıklandı.

Zamlı tarife gece yarısından sonra geçerli olacak.​

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu zam yetmez 5 lira olsun, o da yetmez 10 lira olsun
bu arada satılık temiz corsa var, var mı arzu eden ???? bisiklete binicez artık

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gözünüz aydın 10 kuruş daha zam geldi

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu adam imralıyla görüşecek..Zam olsa ne olur olmasa ne olur...Ulan ülke inşallah kaosa sürüklenir de tekrar kendimize geliriz...Yoksa başka yolu kalmadı.

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş ben anlamadım. Bu ülkenin %50'si beyinsizdi. Bakalım gelecek seçimde oran %'de kaç olacak. ülkede bunca fakir ve aç insan varken suriyelilerin karnını doyuruyoruz. Sanki tohumlarına para saydık!!! Bazı şerefsizlerde bizim vergilerimizle 6000 motor arabaya benzinli biniyorlar. Bizde onlar 6000 motor mercedes konforundan eksik kalmasınlar ve dünyayı gezsinler diye hergün yakıta yaptıkları zamlarla koyun gibi yakıt parası ödüyoruz. Ama bize müstahak motorin 20 tl olsun. Bu işin öbür dünyası var. Bakalım orada kim kime binecek göreceğiz.
Hakkımı haram ediyorum. Allah belalarını versin.
arkadaşım klavye başında biraz daha sakin olda benim gibi tepki çekme ben ve ailem ak partiye oyumuzu kullanırız dahada ileriye giledim bu ülkede 2kişiden 1i sen kime beyinsiz diyorsun çok mu geldi parası o zaman basarsın akbilini toplu taşıma ile gitmek istedigin yere gidersin:mad: