Bıktım yüksek güçlü farlardan, uzun gibi kısa farlardan.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde farlarım projektör gibi ve çok büyük zevk alıyorum insanları rahatsız etmekten..

Hatta far ayarımı özellikle yüksek yaptırırımki arkadan yaklaştığım araç ayağını gazdan çekmek zorunda kalsın die..

kendimde arka cama çok koyu bir film çektirdim arkadaki uzunlarıda dayasa sorun olmuyor..

Siz rahatsız olmuşsunuz ama bence çok zevkli :]

Ciddi misiniz?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki yanlış anlamazsan bir şey sormak istiyorum aracındaki angellerin orjinal ama deformasyona ugramamış fardan daha kaliteli göz almayacak yada iyi aydınlatma mı sağlıyo?

bende 2005 hondama bi dünya para verip bu angellerden aldım dağ taştan başka bişeyi göstermiyodu aynı şekilde 99 astrada da aynı sonucu aldık fk sonar eagle eyes vb.. markaların alayı çin ztn ve bi süre sonrada mercekler kararıp iş görmez oluyo

göz almıyor müsait bi zmanınnızda test edebilirz far yükseklik ayarı içinde 2 kişi varken bilgisyarlı ortamda yapıldı.

daha iyi bir aydınaltmamı derseniz kullandıkca çıkan ışık miktarı azalıyor mercekleri açtırıp islenmişmi diye baktım is yok ama performansı azalıyor yazın valeo yada bosh mercek takıcam.

ışık dagılımı kesinlikle istenen bölge üzerine düzgün bi şekilde ama ışık gücü gün gectikce düşüyor o konuda haklısınız

bide fabrika çıkıs merceksiz xenon diye bi sölenti geziyor.

bahsi gecen cogu aracların satıs bayileri kendisi ekliyor.

fabrika çıkısı merceksiz xenon olan sayılı arac vardır mesela volvo xc90 ,bi önceki kasa laguna hatta lagunanın reflektörüi üzerinde xenon yazar bunlar standart reflektör değildir xenon ışıgına göre dizayn edilmiştir

benim mercegim yok ama far ayarımı yaptırıım bişey olmaz diye zihniyetede karsıyım

Son düzenleme:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göz almıyor müsait bi zmanınnızda test edebilirz far yükseklik ayarı içinde 2 kişi varken bilgisyarlı ortamda yapıldı.

daha iyi bir aydınaltmamı derseniz kullandıkca çıkan ışık miktarı azalıyor mercekleri açtırıp islenmişmi diye baktım is yok ama performansı azalıyor yazın valeo yada bosh mercek takıcam.

ışık dagılımı kesinlikle istenen bölge üzerine düzgün bi şekilde ama ışık gücü gün gectikce düşüyor o konuda haklısınız

fabrika çıkısı merceksiz xenon olan sayılı arac vardır mesela volvo xc90 ,bi önceki kasa laguna hatta lagunanın reflektörüi üzerinde xenon yazar bunlar standart reflektör değildir xenon ışıgına göre dizayn edilmiştir

benim mercegim yok ama far ayarımı yaptırıım bişey olmaz diye zihniyetede karsıyım

Sis farını amaçsız kullananlara ,
gece gündüz sis farı ile yolculuk yapanlara karşıyız. :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farını amaçsız kullananlara ,
gece gündüz sis farı ile yolculuk yapanlara karşıyız. :D

:D o pozz pozz

ayrıca vctra a da sis farları karsıya değil asfalta ve yol kenarlarına bakıcak sekilde yerleştirilmiş :)

ama ıslak yolda yansıyıp rahatsız edebilir karsı tarafı:)

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla aynı şekilde benim aracımıda müsait bi zamanda test edebiliriz mercegim yok ama göz fln almıyo xenonum tabi sen yola diilde karşıdan gelenin farına bakarsan her far göz alır ki sarı farlar da acayip gözümü alıyo benim kimin arabasına binsem yada aklıma gelse bakarım hep far ayarları en üst seviyede

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cumartesi pazar yollardaydım. Yolcuğun çoğu karanlıkta geçti. Malüm her yer yağmurdan sırıl sıklam olmuş, bazı yerlerde yoğun yağışın devam ettiği, bazen de sisli puslu yerlerden geçtik, görüş mesafesi düşük bir de bu ne üdüğü belirsiz farları kullananlarla muhatap olunca yolculuk resmen eziyete dönüştü. Hiç sevmediğim halde, arkamdan gelen bu acayip farları abartılı bir şekilde kullanan, daha sonrada inatla yol vermeyen iki araç sürücüsünü sağdan geçerek ciddi şekilde taciz etmek zorunda kaldım :(.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Xenonların göz aldığına katılıyorum. Ayarsız olanları gerçekten göz alıyor. sadece merceksizler değil angel eye a takılan xenonlarda göz alıyor. Merceği ayarsız olunca biri yukarı bakıyor biri aşağı bakıyor. Ayrıca yıllardır fabrika çıkışı merceksiz xenon kullanmış ve hala kullanan markalar var. Mercedes, volvo, honda, peugeot v.s. Sonuç olarak olay sadece farların ayarlı olup olmamasına bağlı
bitane merceksiz xenonu olan mersedes söylermisin ben çıkaramadımda

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiçbir otomabil firması merceksiz far kullanıpta xenon kit takıp satışa çıkarmaz,bayiler takıp satıyorlar honda bayisinden biliyorum,yeni kasa civiclere xenon takıp satıyorlar iyi bir haltmış gibi