Bu Araba Bu Para Eder Mi ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu yoruma saygı duyarım

Hakan abiye bende katılıyorum Eren, burası nasıl ki ir forumsa astra'yı yerebildiğimiz gibi gelly'i övebilelim. Ama hiç bir arabayı yeme kardeşim :)

40 bin civarı bi param olmadığından, hatta 1/10'u bile olmadığından fiyata yorum yok :)
olsa da yesek derim anca :rolleyes:

şekil güzelmiş ama, bu koreliler kaptılar bu işi bence.

kim ne derse desin bu araba 41 mılyar para etmez , bu opel,ford,renault a hakaret gibi birşey dalga mı geciyosunuz bu arabanın neresi büyük allah aşkına, ayrıca ilandaki fiyatta benzınlı kasası .. Cift sunrof unu performansını yemişim gider mını cooper alırsın o fıyata ,varsın 2 lıtre fazla yaksın.
+ 1000

Yinede o fiyatıyla kia tercih edilmez

o fiyat illaki düşecektir astra j çıkıncada gördünüz uçuk fiyatları yok bayi indirimi yok kış indirimi yaz indirimi düştüler.

adamlar ilk başta o fiyatı vererek sizin olumlu yada olumsuz olarak zihninize girdi ilerde 35.000 e düşerse anneni/ablanı/kızarkadasını kolundan tutup kia bayisine gidebilirsin.

kia motor konusunda ve dayanıklılıkta çok büyük gelişmeler gösteriyor fazla kücümsememek lazım.

cee'd coupe modeli benim çok hosuma gidiyor motoruda süpper

zevk meselesi bu işler ve bence gayet güzel bir araçmış venga.
yalnız sanırım otomatik kliması yok, yağmur sensörü, far sensörü gibi donanımlar da yok galiba. bu fiyata bu araç bence de biraz pahalı ama alana saygı duyarım...

zevk meselesi bu işler ve bence gayet güzel bir araçmış venga.
yalnız sanırım otomatik kliması yok, yağmur sensörü, far sensörü gibi donanımlar da yok galiba. bu fiyata bu araç bence de biraz pahalı ama alana saygı duyarım...

ben aracı sürdüm galeride tanıttılarda bunu orda satıcıyada beyan ettim arabanın aksesuar donanımı çok eksik dedim yağmur sensörü far sensörü hız sabitleyici falan yok dedim..

aracın aksesuarının zayıf olmasının nedeni güvenliği öncelik vermişler.. 10 hava yastığı var panoramik tavan sunroof var fren destek sistemi bas var o açıdan aslında iyi araca far sensörü yağmur sensörü hız sabitleycide eklense sanırım fiyatta bir 5 bin tl daha fark ederdi.. bence bunlar o kadar mühim şeyler değil far yağmur sensörü falan aldıkdan sonrada yapılır para varsa deri döşemede yapılır..

ben 1.6 crd motorlusunu çok beğendim zaten alınırsa bu araç motoru için alınır..

benim düşüncem o fiyatlara çıktıktan sonra işin içine zevkde girer ve zevk için bu aracın alınacağını hiç sanmıyorum:)
az yakar çok kaçar araç istedikten sonra daha uygun fiyatlara da sıfır araba var. (uçan teneke orası ayrı:D )
açıkçası 40.000 tl'ye Opel, Ford gibi markalar güvenliğin yanında donanım da veriyor hemde karakteri olan araçlar bunlar. ama bunu da tercih eden çıkacak illaki. çin malları bile satıldıktan sonra Kia niye satılmasın :)

Geri