Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sallierim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Bu Kablo Neden Boşta Yahu?

sallierim link' Alıntı:
Arkadaşlar opeli arayıp durumu sordum bütün araçlarımızda öyle dedi sadece üst paketlerde bağlı editionlarda boş dedi.Ama sportlarda da boş dedi sonra sport için emin değilim dedi.Edition aracı olanlar bir zahmet bakabilir mi?

ben eminim sportta bağlı  038byes

benim sportta bağlı :)

Adam sportta boş dedi editionculardan da bir ses çıksa keşke  :)

kardeş şimdi baktım boşta bir kablo göredmedim o kablo sanırsam bende hiç yok

mmtcopur link' Alıntı:
kardeş şimdi baktım boşta bir kablo göredmedim o kablo sanırsam bende hiç yok
Abi seninki de edition sedan benimki de yani tamamen aynı olması lazım ben de aralardan buldum kabloyu akünün + kutpunun derinliklerinde :).Usta beni yedi herhalde eminim bütün araçlarda böyle dedi ama görünen o ki sadece bende böyle..

vallahi alta felan iyice baktım ama göremedim. sanırım senin aracı cosmo yapacaklardı sonra vazgeçtiler :)

mmtcopur link' Alıntı:
vallahi alta felan iyice baktım ama göremedim. sanırım senin aracı cosmo yapacaklardı sonra vazgeçtiler :)
:D :D valla abi herşeyi beklerim bunlardan.Elektriğe bağlamayı düşünüyorum bakalım nolacak da sonra başıma iş almayim diye korkuyorum  :)

bağla belki bide bakmışsın araca extra özellik gelmiş :) ama ben olsam hiç kurcalmazdım

mmtcopur link' Alıntı:
bağla belki bide bakmışsın araca extra özellik gelmiş :) ama ben olsam hiç kurcalmazdım
Acaba infinity ses sitemi mi koydular yanlışlıkla :D .Takınca aktif olur belki :D

sallierim link' Alıntı:
Acaba infinity ses sitemi mi koydular yanlışlıkla :D .Takınca aktif olur belki :D
kabloyu takınca arabanın içi diskoya dönermiş 011zaa

Geri