Cila çekme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KaptaN55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar aracınıza rutin aralıklarla cila yapmanızı öneririm ama pasta olayına bence bilmeyen girmesin size arada fark oluşuyo daha güzel olmuş gibi gelebilir fakat elle atılan pasta dan hiç bir şey olmaz düşük devirli polişaj makinasıyla uygulamanızı tavsiye ederim ki illa ki uygulayacaksanız .

Son düzenleme:
size makine ila sadece bir kat girilmiş bi resim ekledim bunun üstüne 3 kat daha işlem yapılacak yapılanla yapılmayan yer arasındaki farka bir bakın lütfen.
20082008169da0.jpg

dün yine corsa-honda ya cila attım. misler gibi oldular. focus işine gelince, focus şirket arabası. onu hayır için yaptım :D

arkadaşlar bir soru soracağım, boya koruması yapılan araçlar için de cilayı öneriyor musunuz?

boya koruma yapılmıi bir araca cila yapmanız korumanın daha uzun sürmesini sağlar tabiki sağda solda satılan cilaları kullanmayın kaliteli cila kullanırsanız aracınız boya koruma işleminden yeni çıkmış gibi uzun süre kalır

size makine ila sadece bir kat girilmiş bi resim ekledim bunun üstüne 3 kat daha işlem yapılacak yapılanla yapılmayan yer arasındaki farka bir bakın lütfen.
20082008169da0.jpg

kullandığınız cila makinasının adı ve cilanın markası nedir acaba

Havaların düzelmesinibekliyorum aZ kalDı kısa bir süre sonra bende o 'dan başlayacağımm pasta polish...

Geri