Cila çekme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KaptaN55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
biz meguiars uygulama merkeziyiz. meguiarsın temizlik ve koruma ürünlerini kullanıyoruz. :)

demek ondan o kadar parlamış corsa :) uygulama fiyatınız nedir acaba koruma koruma olarak ve cila olarak

ufak bir kaza yaptım geçen hafta aracımın bi kaç parçası boyandı.. bende arabaya komple pasta cila yapın dedim bu arada... ama güneşte arabaya bakınca boyada dalga dalga makinanın izleri duruyor.. neden böyle oldu sizce??:confused:

dediğiniz dalga dalga izlere biz hare diyoruz pasta cila işlemi esnasında makinenin bırakmış olduğu izlerdir yapılan işlemin hemen ardından hare giderme işlemi yapılmış olsaydı şimdi ya kalmazdı yada çok az kalırdı işlem hatası diyim ben en iyisi kısaca

dediğiniz dalga dalga izlere biz hare diyoruz pasta cila işlemi esnasında makinenin bırakmış olduğu izlerdir yapılan işlemin hemen ardından hare giderme işlemi yapılmış olsaydı şimdi ya kalmazdı yada çok az kalırdı işlem hatası diyim ben en iyisi kısaca

sağol yardım için artık düzgün bir şekilde bir kere daha yaptırcam demekki..

birşey daha sorcam... servisten aradılar memnun kaldınız mı falan diye.. bende pasta cilayı beğenmedim dalga dalga olmuş dedim.. servise çağırdılar tekrar yarın gidicem...
ama şu anda araba kirli toz içinde yani hala boya o şekildemi bilmiyorum..
arabayı yıkatırsam eğer o dalgalanmaları tekrar görebilirmiyiz??

birşey daha sorcam... servisten aradılar memnun kaldınız mı falan diye.. bende pasta cilayı beğenmedim dalga dalga olmuş dedim.. servise çağırdılar tekrar yarın gidicem...
ama şu anda araba kirli toz içinde yani hala boya o şekildemi bilmiyorum..
arabayı yıkatırsam eğer o dalgalanmaları tekrar görebilirmiyiz??

tabiki hala aracında dır onlar makineyle işlem yapılmadan gitmez giderilemez haberin olsun.

size makine ila sadece bir kat girilmiş bi resim ekledim bunun üstüne 3 kat daha işlem yapılacak yapılanla yapılmayan yer arasındaki farka bir bakın lütfen.
20082008169da0.jpg

bu resimde aldatmaca var. sanki kaputun cama yakın yerleri cila öncesi, ön kısımları cila sonrası gıbı gosterılmış ama , cilayı komple kaputa yedirmişsiniz. sadece ön tarafını mikrofiber bez ile silip , foto çekmişsiniz. arkası da işlem görmüş, üzerinde cila hala bir katman durdugu için oyle dalgalı.

Yaza hazırlığımı bugün tamamladım.
3M in teflan cilası ile aracıma polisaj makinası ile cilamı uyguladım bence süper oldu, 3M teflon cilayı tavsiye ederim. En kısa sürede aracımı dışarı çıkarmadan foto eklerim.

Geri