combo, corsa c kronik volant çözümü

Herşey iyi güzelde, benim arabamın garantisi daha 22 şubatta bitti. Mart sonu titreme ve ses başladı, araba 40000 km.di. Mustafa sen debriyajın bitmemiş demiştin. Şimdi bunun bu kadar erken bozulması benim süper talihimmi? (Daha öncede motor contası yağ kaçırabilecek 4 araçtan biri diye aracım servise çağırılmıştı) Yoksa ben 2 senede bir debriyaj değiştirmeden volanmı değiştireceğim?

Herşey iyi güzelde, benim arabamın garantisi daha 22 şubatta bitti. Mart sonu titreme ve ses başladı, araba 40000 km.di. Mustafa sen debriyajın bitmemiş demiştin. Şimdi bunun bu kadar erken bozulması benim süper talihimmi? (Daha öncede motor contası yağ kaçırabilecek 4 araçtan biri diye aracım servise çağırılmıştı) Yoksa ben 2 senede bir debriyaj değiştirmeden volanmı değiştireceğim?

ömer abi bi volant ne zaman patlar bilir misin?

volant sesi motor sesinden fazla olursaolur ama seninki kız gibi :)

2 sene daha böyle lakırtılımı gezecez şimdi. Satıp Toros alasım, dağa bayıra çıkasım var :P
Edit: Ustaya bakarsan benim volant değil debriyaj patlayacak :D

peki 1.7 motorlara özgü üzücü tarafları varmı acaba şayet yoksa .1..7 almak daha mantıklı geliyor bana

Sabit volant taktırmış ve hiç bir sıkıntısı olmayan kişiler tanıdım. Sizin taktırdığınız volant sanırım sorunlu ve bir türlü düzen tutmamış.

herkese merhabalar.
sabit volant taktıralı 2 ayı geçti ve 2500 km yol yapmışım. çok şükür hiçbir problemle karşılaşmadım. çekiş çok iyi yakıt çok iyi şimdilik hiçbir problem yok zaten arabayı da değiştirmenin zamanı geldi 2011 toyota corolla ya geçmek istiyorum. çoktandır girmiyordum işlerin yoğunluğundan dolayı konuya bi göz atayım dedim. herkeze iyi forumlar :)

Geri