combo, corsa c kronik volant çözümü

arkadaslar oncelık herkese slm ben aranıza adanadan katılmaktayım;
Bendede herkesde oldugu gıbı volant sorunu var ama son gunlerde arac 4.vitesde 70-80km arası gaza yuklenıldıgınde motorda cok kuvvetlı bır sallanma weya tıtresım olusuor sadece 4vitesde sızce sorun wolant olabılırmı??
arac 2004 corsa cdti 90.000

26 temmuzda sabit volana geçiş yapıyorum bende. Bazen motor sesini bile bastıran bu sesten artık bıktım.

geçmeeeee gerenk yok. orjinal olanın göbek takımını değiştir yeter :)

Mustafa bunuda ilk senden duydum. göbek takımı değişinde problem kökten çözülüyormu? Ve göbek takımı fiyatı ne civarda ve nereden temin edilir?

orjinal baskı balata seti ile toplam maliyeti ne kadar olur?

Mustafa bunuda ilk senden duydum. göbek takımı değişinde problem kökten çözülüyormu? Ve göbek takımı fiyatı ne civarda ve nereden temin edilir?

orjinal baskı balata seti ile toplam maliyeti ne kadar olur?

tahmin edersenki ben ilklerin adamıyım. şuanda odak dahil bizzat kendim yaptırdım. orjinal volantın orta göbek takımı değişiyor ve taşlanıyor. hem kilo farkı olmuyor hemde aşırı torku sabit volanta yüklemiyorsun. aşırı torktan dolayı sabir volantın şanzımana yaptığı boşluk oluşuyor bunu kimse fark etmiyor ama sabit volant çok tehlikeli. göbek değişimin fiyatını tam hatırlamıyorum ama 150 civarıydı.

luk marka baskı balata ise fiyatı 270 civarıydı ama sana ıygın fiyat alabilirim istersen

volantın orta göbek takımı odak opel ve general motorda buzamana hiç bir şekilde tek parça olarak göbek üretilmedi oynak volant bir bütün halindedir maslak sanayi sitesinde tornacının biri volantın göbegini tamir edip araça geri takılıyor oda yeniden ses yapmaya başlıyor şuan biz yetkili servilere orj fgp marka sabit volant veriyoruz ve hiç bir sıkıntı yok iki tane yetkili servise verdik yetkili servisin biri aradı elimzde corsa var dedi 3 ayda araca oynak volant degişmiş 3 kere bize söylenen bu gittik maslaktaki tornacıya yaptırdık göbegi tamir etti dedi ve yeniden ses yapmış 1 hafta içinde sabit volantı taktırın ve dertten kurtulun test etmek isteyen olursa kendi aracımız var gelip test edebilirsiniz aradaki farkı göreceksiniz 500 bin km sabit volant garantisi 1 yıl baskı balata garantili şuan 100 araca yakın taktık bir kişi bile daha geri gelip benim aracım volant ses yapıyor demedi birde şunu hatırlatıyım oynak volanttın göbegi degiştigi zaman göbeklede iş bitmiyor arkadaşlar volantın içinde solda ve sagda ikişer adet yay var bunlarda kırılıncada ses yapıyor bilginiz olsun

Son düzenleme:
volantın orta göbek takımı odak opel ve general motorda buzamana hiç bir şekilde tek parça olarak göbek üretilmedi oynak volant bir bütün halindedir maslak sanayi sitesinde tornacının biri volantın göbegini tamir edip araça geri takılıyor oda yeniden ses yapmaya başlıyor şuan biz yetkili servilere orj fgp marka sabit volant veriyoruz ve hiç bir sıkıntı yok iki tane yetkili servise verdik yetkili servisin biri aradı elimzde corsa var dedi 3 ayda araca oynak volant degişmiş 3 kere bize söylenen bu gittik maslaktaki tornacıya yaptırdık göbegi tamir etti dedi ve yeniden ses yapmış 1 hafta içinde sabit volantı taktırın ve dertten kurtulun test etmek isteyen olursa kendi aracımız var gelip test edebilirsiniz aradaki farkı göreceksiniz 500 bin km sabit volant garantisi 1 yıl baskı balata garantili şuan 100 araca yakın taktık bir kişi bile daha geri gelip benim aracım volant ses yapıyor demedi birde şunu hatırlatıyım oynak volanttın göbegi degiştigi zaman göbeklede iş bitmiyor arkadaşlar volantın içinde solda ve sagda ikişer adet yay var bunlarda kırılıncada ses yapıyor bilginiz olsun

yaw ustam boşver sabit volantı allah aşkına burası paylaşım sitesim iş yapma sitesi değil. eğer bu kadar iddialı isen zaten tuttur ilerlersin bizde izleriz. ben tekrardan söylüyorum sabit volant öyle basit bir iş değilllllllllll. lütfen başka sitelerde kendi tanıtnımı yapabilirsin ama yarın öbürgün çözülmicek bi sorunda yapan arkadaşlar siteden suç buluyor bu sefer. eğer çok güveniyorsan kendine sponsor ol sitelere para kazan bu kadar basit. ama bu şekilde olmaz ustam. çok yaşadık çok gördük sayayım mı?

-bilye dağıtırsın? abi normal bu kilometrede genelde oluyor bayıl bakalım 300 lira
-şanzımanda viteste iken ses gelir? abi şanzıman dişlilerinde bi sıkıntı olabilir bakmak lazım
-araç gitmez? turbo arızalı değiştirelim mi? veya enjektörrrrrrrrr!
-araç devir keser? mazot sistemini kontrol etmemiz gerekir!!!
-debreyajı kullanarak dur kak yaptığındaki ses? abi valla bu arabalarda bildim bileli bu olay var ne yaprarız sorusuna yapacak bişey kronik
-abi ben volanttan şüphe ediyorum? ustanın cevabı genellikle bu; abi sen sat bu arabayı zaten ömrünü doldurmuş yenilersin

bu yazdıklarım hem kendi tarafımdan hemde başka arkadaşlardan derlendi ve bana kimse savunma yapmasınnn

Geri