combo, corsa c kronik volant çözümü

mustafa kardeş ,şöyle ucuz yollu orjinal parçaları bizede ayarla baride bizde değişelim :)

peki mustafacım,
ben bu şekilde binersem bana sorun açarmı, krank falan kırarmı,
benim arabanın durumunu biliyorsun,
napim, bende senin gibimi yapaım yoksa böle deva etsem bişey olurmu?

parçalarımın hepsi gm marka orjianl olarak değiştirdim hepside kampanya fiyatlarıyla aldım.

onun için tavsiye ederim her zaman bi arabana baksam zaten sana ne lazım söylerim

halim abi senin olayda bi sıkıntı yok fakat olmayacağı anlamına gelmiyor ben artık kimseye güvenmiyorum stok her zaman iyidir diyorum

şuanda stabil olan orjinal volant anlamınamı geliyo değişime'mi gitmiş muhendisler eski orjinallerle fark varmı arada bu volantla kaç km daha yapılır tahminen

2 sorum olacak

ses yapan volant orjinal volant ile değiştirildiğinde ses yapıyormu yine peki?

Ses yapan volantın çıkardığı ses dışında araca bir zararı olurmu?

2 sorum olacak

ses yapan volant orjinal volant ile değiştirildiğinde ses yapıyormu yine peki?

Ses yapan volantın çıkardığı ses dışında araca bir zararı olurmu?

selçuk ben orjinale döndüm fakat çıkma ses mes yok. ses yapan volant ise durumu çok kötü olması lazım ki sorun yaşatsın sebebi içindeki aksamın artık ölmesi tabii

selçuk ben orjinale döndüm fakat çıkma ses mes yok. ses yapan volant ise durumu çok kötü olması lazım ki sorun yaşatsın sebebi içindeki aksamın artık ölmesi tabii

anladım. Bendede sabit volana dönme düşüncesi uzun zamandır var. Gittiğim serviste illa sabit volan takalım diyorlar. Ömür boyu garantide veriyor.

Baskı balatamın bitmesini bekliyorum araç 103 bin oldu. Hala gideri var kaçırma gibi sorunu yok. 30-35 bin km daha binerim bu corsaya bu zaman içinde balatam biterse ya sabit ya orj. bakalım :rolleyes:

Geri