combo, corsa c kronik volant çözümü

ben 20 senelik opel ustasıyım onun için seni gayeye bile almıyorum magzanda dişörtlerini sat kardeş onun için beni bilen biliyor çok bilmişlik yapıyorsun ama hiç alt bildigin yok vıdı vıdı cenen konuşuyor bu arada sachs marka dünayda tanınmış marka luk kutusundan beri sachs baskı balata cıkar bu da size kapak olsun hadi herkeze byyy sitede herkez usta olmuş tekstilci bile sitede görevli komedi yawwww hahahahaha

tişörtte satarım alayınıda satarım madem rahatsızsın girme siteye bu kadar basit ticari amaçlı giriliyor bide afra tafra yapılıyor. kusura bakma artık bilinçliyiz... neyse çocuk ruhlu ustalarla daha uğraşamam kadememi düşürüyorlar

yaw dikkat etdiyseniz eğer ben herşeyi kanıtlı konuşuyorum her kanıtın arkasından gülüyor usta dediğimiz şahıs. sen bırak biz düdükleriz diyor baksana allah aşkına gelde gıcık olma yaaaa sitemizin sponsoru hakan abi bile muhattap olmuyor düşün artık kimlere kaldık.
bızım tofaşcı 5 vıtes cemıl bıle bundan daha ıyı ustalık yapar agzı işlıyor sade bu usta anca dalga gecıyor :D:D

ya boşver usta dıye gecınen adamın tekı ısım soyısmı yok bu kadar acız :D

bunların yuzunden bı dukkan accam ya valla dalga gecıyorlar alay edıyorlar anca böyle ınsanları forumdan uzaklaştırılsın gercekten ne ısmı var ne söyısmı anca reklam yapıyor ...

Aşağıdaki yorumu başka sitede okudum, yine kararsız kaldım, benim araç easytronic 1.3 Corsa c, benzer araca uygulama yapan oldu mu, yada sabit volandan sorun yaşayan oldu mu, çatlama olduğunu falanda söylüyorlar, orjinal mi, sabit mi karar veremedim, görüşlerinizi bekliyorum, birde izmirde volan baskı balata için önerebileceğiniz yerleri bekliyorum.

"bozuk volanla fıldır fıldır giden araç ağırlaştı,gidişi değişti,tamam ses kesildi filan ama orjinalle alakası yok ben memnun değilim, uygun fiyata ve taksit yapan yer bulursam orjinale geçmeyi düşünüyorum, keşke acele etmeyip orjinal taktırsaydım,adamlar boşuna yapmıyor,bizimki türk işi uydurmasyon oldu, bence taktırmayın, ses gitti diye sevinecek ama daha sonra aracın hantallaştıgını görünce keşke ses olsaydı diyceksiniz"

kan gövdeyi götürmüş ama konu kapanmamış :) bymustang'i tanımam motor mekanikte yüzeysel bilirim ama mevzu tablo gibi ortada bymustan'ın dediği gibi çok yaşayan bilir..

kan gövdeyi götürmüş ama konu kapanmamış :) bymustang'i tanımam motor mekanikte yüzeysel bilirim ama mevzu tablo gibi ortada bymustan'ın dediği gibi çok yaşayan bilir..

kendimin övmedim hiç bizaman ama baksana yaşayanlar yavaş yavaş çıkıyor. allah sonumuzu hayır etsin

Aşağıdaki yorumu başka sitede okudum, yine kararsız kaldım, benim araç easytronic 1.3 Corsa c, benzer araca uygulama yapan oldu mu, yada sabit volandan sorun yaşayan oldu mu, çatlama olduğunu falanda söylüyorlar, orjinal mi, sabit mi karar veremedim, görüşlerinizi bekliyorum, birde izmirde volan baskı balata için önerebileceğiniz yerleri bekliyorum.

"bozuk volanla fıldır fıldır giden araç ağırlaştı,gidişi değişti,tamam ses kesildi filan ama orjinalle alakası yok ben memnun değilim, uygun fiyata ve taksit yapan yer bulursam orjinale geçmeyi düşünüyorum, keşke acele etmeyip orjinal taktırsaydım,adamlar boşuna yapmıyor,bizimki türk işi uydurmasyon oldu, bence taktırmayın, ses gitti diye sevinecek ama daha sonra aracın hantallaştıgını görünce keşke ses olsaydı diyceksiniz"

güncel

Geri