Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

• Corsa 1.6 OPC mi (192 hp)

Oy: 87 47.3%
  • Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

Oy: 97 52.7%

• Kullanılan toplam oy
    184
Daha iyi yuruyene vericek birden fazla alternatif var mesela Clio RS desek.. Kalite ve az yakit konusunu da bir sonraki msja eklesek..

corsa clio rs e göre daha güzel bir araba bence iç mekanı daha güzel dışı ikisininde çok güzel ben ikisi arasından corsayı alırım...

yürüme konusuna gelince belli hızlara kadar clio type-r la beraber yürüyormuş corsanında type-r la beraber yürüdüğü söyleniyor demek ki arada bariz bir fark yok chipli corsa opc hepsini yalan eder bu da ayrı bir gerçek...

eskiden astra derdim ama bu aralar corsa opc çok hoşuma gidiyor astranın kaybettiği nokta açılan bi cam tavan yok corsada bu mevcut benim için önemli bir özellik...

corsanın sınıfında corsaya kafa tutabilecek clio rs var clio da corsa kadar iyi bir araba ikisinin tercihinde kişisel zevkler konuşur...

Clio ile Corsa arasinda cok buyuk bir fark yok. Seninde dedigin gibi tercih kisisel zevklere gore oluyor..

Ben Corsa OPC yerine Belki MINI JCW dusunebilirdim. Ne yazikki Mini nin Rusya daki imaji Turkiye deki Sari Tigra ve Sari Meganlar gibi oldugu icin hic dusunmedim :D

Arkadaslar ona bakarsaniz 207 RC Yeni kasa Type-r la yuruyor.. Yadirgamak istemem Corsa OPC ile ayni fiyat ama Peugeot'da alinmaz Corsa OPC varken mesela..

Arkadaslar ona bakarsaniz 207 RC Yeni kasa Type-r la yuruyor.. Yadirgamak istemem Corsa OPC ile ayni fiyat ama Peugeot'da alinmaz Corsa OPC varken mesela..

bu işler zevk meselesi tabii türkiyede clio rs 2.0 motor hacminden dolayı çok pahalı minide pahalı bence corsa opc sınıfındaki arabalar içinde en mantıklı fiyatı sunan arabalardan biri 207 de çok uygun fiyatlı ama ben sevmiyorum...

Astra ile OPC hic yan yana koydunuz mu?? Bir onceki sayfada iki arabaninda ozelikleri ve olculeri kaza testi sonuclarini var.. Corsa D kasasini Corsa C ile karistirmayalim....

iş sadece performans olunca haklısın tabi, OPC elbette GTC den üstün olacak ama ben arabada motor gücüyle birlikte estetiği de bakarım. GTC Astra benim benim nazarımda daha iyi o yüzden. Hatta bizim siteye siyah bir tane geliyor arada valla kafayı bozup, satacam benimmkini alıcam bi tane GTC Astra:) mükemmel bir makina

iş sadece performans olunca haklısın tabi, OPC elbette GTC den üstün olacak ama ben arabada motor gücüyle birlikte estetiği de bakarım. GTC Astra benim benim nazarımda daha iyi o yüzden. Hatta bizim siteye siyah bir tane geliyor arada valla kafayı bozup, satacam benimmkini alıcam bi tane GTC Astra:) mükemmel bir makina

Unutma ama Astra cok yakinda eski kasa olacak..
Corsa daha bir kac yil daha gider...
Estetige bakarsan Corsa OPC bence cok cok daha iyi ..
Zevkler tartisilmaz..

Bu arada ben aldigim zaman Astra OPC ile Corsa OPC arasinda yakasik 1000 dolar fiyat farki vardi.

bu işler zevk meselesi tabii türkiyede clio rs 2.0 motor hacminden dolayı çok pahalı minide pahalı bence corsa opc sınıfındaki arabalar içinde en mantıklı fiyatı sunan arabalardan biri 207 de çok uygun fiyatlı ama ben sevmiyorum...

:D

Burada vergi sistemi biraz daha farkli oldugu icin RS ile OPC yaklasik ayni fiyatlar. 207 iclerinde en ucuzu. Mini yine digerlerinden pahali...

Bende Clio ile 207 ye bir turlu isinamadim..
Mininin burada cok buyuk eksisi var. IMAJ..
Rusya da OPC hem satis rakamlari hem servis acisindan en iyi olani...
Astra OPC ler TypeR dan cok daha populer..

Astra GTC yerine Ben bunu dusunurdum...Coook Guzel...
Bu haliyle bulsaydim herhalde corsa yerine bunu alabilirdim..

index.php

Son düzenleme:
Geri