corsa 1.7 dti hız sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan stan39
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çuflamak için bow walve takmana gerek yok...egsozu boşalt inlesin piouww :)
benden önce ki sahibinde vardı :D arabayı herşey dahil aldm. blofta suan elimde araba fazla devir yapmadıgı için blofu taksam bile ötmeyecek zaten su arızayı bi gidersem giderdiğim gibi taktıram :)

enjektörlere de baktırmadım daha bilmiyorum abi ona git buna git derken arızadan çok arıza tespitine para döktüm valla :) kurudum. şu arızayı çözsekte araca blof falan taktırcam aracı alalı 6 ay oldu hevesimi hala alamadım aldıktan hemen sonra böyel bi sorunla karşılaştım. ufak maliyetten yüksek maliyete doğru gidicem. maddi durumum suan biraz sıkışık. (selenoid valfi nedir ? ne işe yarar nette bilgi bulamadım.)

bende 1.7 corsa nın p1125 sistem hatası sorunu yaşayanlardanım ben selenoid valfini denedim sorun çözülmedi bilginize.

bende 1.7 corsa nın p1125 sistem hatası sorunu yaşayanlardanım ben selenoid valfini denedim sorun çözülmedi bilginize.

:( yapma ya sanada selenoid valfi mi dediler servisten bende arıza kodu falan yok arıza kodu verse net söyeliycem parça arızası mı var sistem arızası mı onu hala çözemedik.

enjektörlere de baktırmadım daha bilmiyorum abi ona git buna git derken arızadan çok arıza tespitine para döktüm valla :) kurudum. şu arızayı çözsekte araca blof falan taktırcam aracı alalı 6 ay oldu hevesimi hala alamadım aldıktan hemen sonra böyel bi sorunla karşılaştım. ufak maliyetten yüksek maliyete doğru gidicem. maddi durumum suan biraz sıkışık. (selenoid valfi nedir ? ne işe yarar nette bilgi bulamadım.)

:( yapma ya sanada selenoid valfi mi dediler servisten bende arıza kodu falan yok arıza kodu verse net söyeliycem parça arızası mı var sistem arızası mı onu hala çözemedik.

bende arıza ışığı yanıyor ama sorun sizinki ile benzer kanaatimce çok basamadım gaza ama gördüğüm maksimum hız 135 km/s ve aracın daha üst hızlara çıkacağınıda zannetmiyorum düz olursa 145 olur ve rampalarda 100 km yi geçmiyor dik rampa değil tabi hafif rampalarda.

selenoid valfini ille denemek istersen satınalma bence başka bir corsa 1.7 den denettir zaten sökülüp takılması kolay bir parça.

bende katılıyorum. parçayı hemen satın almayın. önce mutlaka denemesini yapın olursa alımını yapın. servisler budur şudur diye motorun tüm parçalarını yeniliyorlar neredeyse.

bende katılıyorum. parçayı hemen satın almayın. önce mutlaka denemesini yapın olursa alımını yapın. servisler budur şudur diye motorun tüm parçalarını yeniliyorlar neredeyse.
:D artık servislerde yedekparça yok ki talep üzerine getiriyorlar. buda sıknıtı yaratıyor.

Oda doğru :d

arkadaslar tamam guvenmıyosunnuz bazı esnaflara,ama guvenmeden de olmaz,bıraz emınsenız bı esnafın durustlugunden,bırakmayın onu,ınanın goreceksınız faydasını,zeka nıcklı arkadasımız yanı zeki,hep bana gelır,ben sankı kendı aracımmıs gıbı onun aracı ıle ılgılenıyorum,daha gecen hafta baska bı 1.7 dtı den saglam gaz pedal sensöru ayarladım ,taktım,sorun gecmedı tamam,ama o ayrı,sımdı hava debımetre ayarlııcam ,yanı demek ıstedıgım,guvendıgınız esnafı tutarsanız,ınanınkı oda sızı tutar,ne kadar guvenılır esnaf kalmadı densede,guvenılır musterıde kalmadı dıyoruz,cunkı 3 kurus 5 kurus eksık dıye baska yere gıden musterılerımız oluyo,bızde bu durumdan sıkayetcıyız...

Geri