corsa 1.7 dti hız sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan stan39
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnşallah cevabı bekliyorum....bu arada elimizde olan hata kodlarının dışında başka bir kod buldum belki sizlere bir yardımı olur...bu araçların biliyorsunuz bir selenoit türü valfi da jeneratör arkasında bulunuyor ve yeni bulduğum arıza kodunda bu p1125 önce dediğim gibi basınc valfi(selonoit) sizlerin elindeki listede ise kritik sistem hatası iken bu listede aynı yine selonoit valfi ama devre akım düşük jeneratör olarak geçiyor..yani jeneratör vakum unda sorun olabilir...

benim araçta hata vermiyor. garip olanda o hata vermiyor. ama aracı sıkıyor. motor zorlanıyor. en kısa sürede sonuçlansa çok iyi olacak. umarım çok fazla masraf çıkarmaz :D bu aralar biraz kopugum

İnşallah cevabı bekliyorum....bu arada elimizde olan hata kodlarının dışında başka bir kod buldum belki sizlere bir yardımı olur...bu araçların biliyorsunuz bir selenoit türü valfi da jeneratör arkasında bulunuyor ve yeni bulduğum arıza kodunda bu p1125 önce dediğim gibi basınc valfi(selonoit) sizlerin elindeki listede ise kritik sistem hatası iken bu listede aynı yine selonoit valfi ama devre akım düşük jeneratör olarak geçiyor..yani jeneratör vakum unda sorun olabilir...

iki selenoid valfimi var ben birini denedim çözmedi diğeri nerde acaba.

BU arada bulduğum hata kodu bu sırf 1.7dti için geçerli kod, tam tercümesi P1125 Sarj selonit valfi düşük

diğer selenoid valfi ile aynımı bu parça.

suan aracın hortumlaır kontrol ediliyor. üst beyin soketinde mazot değil fakat başka bir sıvı çıkmış. temizleme spreyi sıkmış kurumadan takılmış olabilirler dediler.

diğer selenoid valf aşağıda mazot pompasının altında...ancak lift te görünür..

caner ben gittim egzostcuya. cumartesi öğlen gel dedi rahat zamanda yapalım dedi. cumartesiye kaldı yani :)

eiii birlikte gideriz ben daha yeni kendime geliyorum..1 kaymon dayak yemiş gibiyim :)

tamam gideriz ozaman cumartesi günü.yardıma ihtiyacın varsa söyle gelirim. akşam 6 dan sonra evdeyim.

abi sağol teşekkür ederim teklifin için ufak ufak taşıyorum :)

gerçekten nezaman istersen gelirim yardıma. bu pazar boya var sistemi boyuyorum bende. dün üşendim yapmadım. yağmur çamur olsada boyıcam artık. :)

Geri