Corsa C Angel + Xenon Yardım...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aKSeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bugün bağlattım adam akşam gel far ayarı yapalım dedi fakat gittiğimde kapanmıştı...daracık biyer var nası ordan ayarlıyacak bilmem artık...yalnız anlamadığım angellar o kadar parlak yanmıyor....ben gündüz de iyi parlar sanıyordum...

angelların gazlı olanları gunduzde bellı oluyr sızın aldıgınız ledlıler sanırım
hayırlı olsun

taktık başkanım taktık sonunda :D arabayı böyle gören herkes jant yok olmuyor diyo valla :D

hani resimler?

Ya arkadaslar bi sorum olacakti. Bu xenonlari araci beyni kontrol etmiyormu, yani arka asklara bagli sensörlerde gelen sinyale göre yukari asagi kendi kaldiriyor benim bildigim. Cünkü benim arabada öyle. Bagaji yüklersem benim farlari kendi otomatik asagi iniyor. Bu sonradan takilan xenonlarda durum sanirim farkli.Yani eski sistemdeki gibi kendin asagi yukari kaldiriyorsun degilmi arkadaslar.Eger öyleyse bence tercih edilmemeli cünkü bagaja esya koydugunda farlari asagi indirmeyi unutursan trafiktekilerin wayyyy haline.Karsindan gelen söförlerin gözüne civi cak daha iyi walla.

Neyse hayirli olsun diyelim güle güle kullan.

Ayrica xenon olan araclarda birde farlari yikama sistemi sart bildigim kadariyla. asiri isinmalarindan dolayi.

Son düzenleme:
yükseklik ayarı xenonla ilgili değil farın kendisiyle ilgili bişey bildiğim kadarıyla...çünkü xenon sadece bi ampul kiti...

Resimler...

Son düzenleme:
Geri