corsa opc & clio RS hangisi?buyrun izleyin

corsa OPC & clioRS mi?

• corsa OPC

Oy: 36 67.9%
  • clio RS

Oy: 17 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
Degerlerdeki o farkligi soferlerin kilo farki bile yapar.
RS GECER DIYEN VIDEO CEKSIN KOYSUN........CUNKU YAZDIKLARINIZ HIKAYE
Bu konuya daha fazla yazamayacagim. Bilmeden denemeden yaziyorsunuz...........

Bu arada RS burada OPC den cok daha ucuz.......

Sadece 0/100 ile karsilastirma yapanlar galiba hic drag yapmamislar......

Onu diyorum ya 0-100 herşey sanan var forumda. 100 den sonra ne oldugu da önemli. Kesinlikle RS kötü demiyorum ancak hiçbir artısı yok opcden..

Ohoooo abi senden herkese denedin mi nerden biliyosun tarzında şeyler yazmışın,herkes her arabayı alıp deneseydi burda 50 yorum değil 2 yorum max olurdu,izlediklerini değerlendircek tabiki insanlar,milyoner insanlar yok burda herkes her arabayı alıp denesin.sonuçta rs geçmiş opc yi izledik gördük,adamlar iç tasarımlarını değil performansını denemişler,iç kalitesi tabiki corsanın daha iyi olcak.denemeyi yapan adam da iki arabayıda aynı derecede zorlamış aynı kullanmış,o programı detaylı izle istersen,bir arabayla 2 tur atmaz o adam,baya turlar atar arabaya alışır sonra derecelendirmeye geçer.videonun 4 dk olması yanıltmasın saatlerce çekimleri oluyor.rs i bugatti sandığımız yok,kısaca opc si olan adam kendi arabasına toz kondurmuyor o da gayet normal,bende astra g me toz kondurmam ama tarafsız olmayı da bilmek lazım,veriler değilde videolar daha güzel anlatıyor olayı.

Toz kondurmamak ile ne alakası var anlamadım.. Verdiğim linki incelediysen hızlanma verilerini gösteriyor orada. 0-100 de RS önde,diğer tüm değerlerde opc . Ben sallamıyorum ya bunları. Ayrıca RSi öve öve bitiremediniz , kusura bakmayın ama allahın Renault'u yani,bomboş bir araç. Ben demiyorum ki opc daha iyi gidiyor diye. RS daha iyi değil diyorum sadece. Ayrıca denedik ve gördük diyoruz ona da inanmıyorsunuz. Opc'm var diye ilah sanmıyorum ben aracımı,çok çok daha iyi araçlar mevcut opcden. Ama bu araçlardan birisi RS değil. RS Opcden iyi değil,OPC de RS den iyi değil. İkisi de aynı.

Son düzenleme:
...

Son düzenleme:
<RS GECER> RS SUPERDIR.

Opel ve OPC den araba olmaz...

Son düzenleme:
<RS GECER> RS SUPERDIR.

Opel ve OPC den araba olmaz...

Son düzenleme:
en baştaki video araçların pist koşullarındaki sürelerini kıyaslıyor
fifth gear programının videosu herhangi bir sürücünün değil ve belliki pistte rs opc den daha iyi çünkü daha iyi yol tutuyor
kalkış performansı bambaşka bir olay verilere göre opc de kalkışta geçiyor rs i

kısaca opc drag rs pist için ideal

opcrs.png
bu değerlere göre yorum yapmıştım kalkışta corsa nın üstünlüğü var 0-100 nerdeyse aynı sonrasında corsa fark açıyor ancak videodan da belliki pistte rs daha iyi

iyide farkettiyseniz linkte fabrika verilerinde değil, gerçek performanslarda OPC geçmiş :)

http://www.zeperfs.com/en/duel1348-1574.htm

0-100 fabrika verisi
Clio RS: 6,9 sn
Corsa OPC: 7,2 sn

gerçekte:
Clio RS: 7,5 sn
Corsa OPC: 7,4 sn

400m'de de ikisi de eşit çıkmış.
pistte de RS 1 saniye fark atmış.

RS'in motoru daha iyi yada değil beni ilgilendirmez, Corsa OPC çok başka.
Emre'ye yolda sataşanları hatırlıyorum :D RS'e yolda görsen kim dönüp bakar.
içi de otomobilden başka herşeye benziyor zaten.

Geri