CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oktay hocam bu izmir deki meg kaplama kapandı mı????

yukarda gösterdiğim corsa c kaplama olayını orası yapmış ama ulaşamıyorummm

Oktay abi ben yaptırdım zaten :D ben Ali abiye sormuştum ne kadar tutuyor diye :D

geçen bir yere mail yoluyla ulaştık orta konsol kapı kolları ve havalandırma kısımları için uçuk bşr rakam istesi 450 dedi ama mail yoluyla görmemiz lazım dediler reçineli bir işlemle yapılıyor muş hatta 2 3 sayfa geride bu konu ile ilgilli konuşuldu

Ali abi düz siyah yaptırmaya ne dersin? Bence çok daha şık durabilir gerçi kaplama olacaksa farklı o konularda pek bir bilgim yok? Düz siyah bulunabilir mi acaba?

yok yaptırırsam bu şekil de yok elletmem bu hoşuma gitti ama uçuk rakamlara da yaptırmam

oktay hocam bu izmir deki meg kaplama kapandı mı????

yukarda gösterdiğim corsa c kaplama olayını orası yapmış ama ulaşamıyorummm
orası kapandı mı bilmiyorum ama
3.sanayide srkshop var.gerçek 3m kullanıyorlar.yaptırılacak parça varsa gönderin gerekeni yaptırırız.
makina ile karbon desen kaplama istiyorsanız onu yapan arkadaşlarım da var ama fiyat tuzlu şimdiden söyleyeyim.

Oktay abi ben yaptırdım zaten :D ben Ali abiye sormuştum ne kadar tutuyor diye :D

Bakınız: 5 mesaj üste :D
baktım baktım:)
isim ver mesaj yazarken.kaplama boyama sök tak denildi mi hemen üzerime alınıyorum:D

Galiba Ali abinin bahsettiği o tarz bir çalışma makine ile karbon kaplama :)

450 çokmuş gerçekten. Daha ucuza bulabilirseniz iyi olur gerçekten. Ben bi de cam filmi yaptırmayı düşünüyorum da bu çevirme işleri fln kafamı kurcalıyo açıkçası

baktım baktım:)
isim ver mesaj yazarken.kaplama boyama sök tak denildi mi hemen üzerime alınıyorum:D

Tmm bi dahakine isim vermeye dikkat edicem :D

ya benim b,r huyum var ben aracımda ne yapılırsa ben de izlemem hatta yardım etmem lazım yoksa içime sinmiyooo

bizim buralarda o konularda büyük şehirlere göre gerideyiz

bakalım ereğlide biraz araştıracam şu karbon gibi yapıştırma yolu ile yapılsa ürünü yollasınlar ben burda yapayım ama üzerine işlem yapmak gerekiyor galibaa

ya benim b,r huyum var ben aracımda ne yapılırsa ben de izlemem hatta yardım etmem lazım yoksa içime sinmiyooo

bizim buralarda o konularda büyük şehirlere göre gerideyiz

bakalım ereğlide biraz araştıracam şu karbon gibi yapıştırma yolu ile yapılsa ürünü yollasınlar ben burda yapayım ama üzerine işlem yapmak gerekiyor galibaa
o işlem için parçanın makinaya girmesi gerekiyor.
aklına gelebilecek herşeyi kaplıyorlar.
klozet kapağı bile gördüm ben karbon desen kaplanmış, hesap edin artık:D

Geri