CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dostum yardımım olurmu bilmemde benim aracımda arka camda arka kelebeklerde ve ön sağ sol camlardada film var.kısaca sadece ön camda yok.aracım tek kapı.suan hiç polis çevirmedi allaha şükür.ama bu şans işi birazda =D resim koymak isterimde 3-4 mb resim :S onları koyamıorm nedense.nası koyucagımı söylersen denerim koymayı

murat dediğin gibi yüklemek istediğin resmin boyutu büyük ve bu nedenden dolayı kabul etmiyor bunun için resmin boyutunu küçültmen gerekir

mesel şu yolu izleyebilrisin resmi aprint secren tuşuna bas sağ üst tarafta olması lazım sonra paint a oraya yapıştır de ve yükleyeceğin resmi kes ve tekrar kopyala yapıştır yap painte ve jpeg olarak masaüstüne ekle sonra da fruma ekleyblirsin

Evet o perde sistemlerini bende gördüm ilk başta mantıklı geldi ama daha sonra şunu düşündüm şimdi bi çok arkadaşım arabaya iniyo biniyo. Biri arkada indirdi diyelim hoş olmayan bir görüntü olacak bi kısmı siyah bi kısmı açık falan. Ondan caydım. Keşke bu işlerin bir kıstası olsa da yaptırabilsek anlaşılan ben de sizin yolunuzdan gidip bu işten vazgeçicem :(

ege ilerde kendş aracını yaptırırsın en azından baban ile sıkıntı yaşamazsın o zaman da ceza cepten ıkacak diye benim gibi yaptırmazsın böyle gider hehehe

O perde sistemini ben sordum üreticisine. Corsa C için yok dediler. O kadar model var bi bizim araç yok :(

dostum yardımım olurmu bilmemde benim aracımda arka camda arka kelebeklerde ve ön sağ sol camlardada film var.kısaca sadece ön camda yok.aracım tek kapı.suan hiç polis çevirmedi allaha şükür.ama bu şans işi birazda =D resim koymak isterimde 3-4 mb resim :S onları koyamıorm nedense.nası koyucagımı söylersen denerim koymayı

Gerçekten dediğiniz gibi şans işi. Yine de fotoğraflara bakma isterim ben. Eğer upload sıkıntı olacaksa mail adresime de gönderebilirsiniz (egesiteerbass@yahoo.com)

ege ilerde kendş aracını yaptırırsın en azından baban ile sıkıntı yaşamazsın o zaman da ceza cepten ıkacak diye benim gibi yaptırmazsın böyle gider hehehe

Aynen öyle Ali abi :)

O perde sistemini ben sordum üreticisine. Corsa C için yok dediler. O kadar model var bi bizim araç yok :(

Fevzi abi üretici firmanın adı neydi acaba?

Son düzenleme:
falcon_78, y@vuz+, CorsaC31, Mel-a-ku, EgeErbas+, aKSeL

yavuz ses sistemi naviye bağlandı mı????

nasıl olduuu

bağladım ali. cumartesi günü kablo temin ettim media markttan. ve sonunda bağladım. hatta ses sistemini de arabya yaydım. arkadakiler sorun olmadı ama önleri koyacak yer bulamıyorum. camın önünde çok abes olacağı için şu an koltukların yanında duruyolar. birde tabi kablo karmaşası var. fırsat bulunca onu da halledeceğim. şimdilik kablolar biraz ortalıkta kaldı gibi. elimden geldiğince saklamaya çalıştım ama olmadı işte.

işte benim ki ;)

Ekli dosyalar

• Adsız.webp
    Adsız.webp
    82.2 KB · Görüntüleme: 17
  • s.webp
    s.webp
    38.8 KB · Görüntüleme: 9
  • asd.webp
    asd.webp
    53.6 KB · Görüntüleme: 10
Geri