CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu benim aracın konsolu

http://www.youtube.com/watch?v=RoMnonwkLws

22333.JPG

1246erk.JPG

Son düzenleme:
o işlem için parçanın makinaya girmesi gerekiyor.
aklına gelebilecek herşeyi kaplıyorlar.
klozet kapağı bile gördüm ben karbon desen kaplanmış, hesap edin artık:D

buralarda yaptıramazsam yazın tatilde elbet ege civarına geziye çıkarız bşr aksilik olmazsa oralara bakarımmm

benim aklım bunda da bu da az masraflı bir iş değil gibi

post-87-1208546058.jpg

bizim burda bi abi 2010 yada 2011 honda civic aldı pertten.kendisi zaten yaptırabiliceği bişe arıyodu.tamponlar falan full mugen oldu herseyi süper.ve ön göğüsü bundan yaptırdı dostum.tek bir parça fiyatı 50 tl ve toplamda bi 400 - 600 tl sini oraya veriyor.oda indirimli yani düşün sen yaptırmaya kalksan... :D:D

o fiyatlar çok ben yanaşmam o fiyatlara 450 ye konsol kapı kolları ve havalandırma için fiyat verdi bir yer ama bence çok

böyle kalsın o zaman

Ali abi bu cam filmi olayına sen nasıl bakıyorsun? Bi kaç forumdaki konuya baktım ama bi de senden fikir aliyim dedim. Ceza yememem lazım peder küplere biner :D

Cam filmine polisten dolayı bende yanaşamıyorum. Bi film atılsa arabanın çehresi komple değişecek aslında...

Ege filmler benimde hoşuma gitse de ve zonguldak ta bu illkere pek karışılmasa da ben yaptırmadım ama yaptırsaydımda en açık tonda olan 1 numara film yaptırır ve bu uygulamaya da fazla para vermem yarın bir gün polis çevirse sök bunları dese 70 tl lik ürünü sökmek o kadar koymaz da gidip 300 tl lik ürün adam a koyar

trafik kuralları belli film yasak biraz da polisin insayatifinde olan bir durum fazla yaramazlık yapmaz polisin gözüne batmazsan belki de sorun yaşamzsın ama hep bu korkuyla yaşayacağıma benim gibi yaptırma kalsın öyle

hatta perde sistemleri var onlardan taktır arkalara siyah cam gibi suruyor polis de bişey demezz

Ali abi bu cam filmi olayına sen nasıl bakıyorsun? Bi kaç forumdaki konuya baktım ama bi de senden fikir aliyim dedim. Ceza yememem lazım peder küplere biner :D

dostum yardımım olurmu bilmemde benim aracımda arka camda arka kelebeklerde ve ön sağ sol camlardada film var.kısaca sadece ön camda yok.aracım tek kapı.suan hiç polis çevirmedi allaha şükür.ama bu şans işi birazda =D resim koymak isterimde 3-4 mb resim :S onları koyamıorm nedense.nası koyucagımı söylersen denerim koymayı

Geri