CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yarın netleşir ama fiyatta çok birşey farkedeceğini sanmıyorum, Alp Murattan bile 95tl almışlar ki çocuk yerinde yaptırmış..

O zaman Fevzi yatar. Yarın pandizot işini halletmeyi düşünüyorum bakalım durum ne olacak :) İyi geceler :) :)

bende de İyi geceler Ne perdeymiş yaw ebayda bile yok bayillik alsak satsak köşeyi döneriz
Sun blinds yada sun shades diye arattırın bir kaç tane var 250 tl fiyat çekmişler :)

evde ki perdeler le bile bu kadar uğraşmamıştıkkk vallaa

yarın kışlık lastikleri çıkartıyorumm artıkkk bu kış bir işe yaramadı desem yeridir

Günaydın Mesaj gelmiş Bodtan ifade aynen şöyle:

Merhaba.Bu hafta içersinde bir güncelleme yapıldı.Önümüzdeki salı günü bir güncelleme daha olacak.Burada (GG'yi kastediyor) şu an bi indirim yapamıyoruz.

Tekrar şunu sordum
---Yani ne yapmamız gerekiyor Salı günü HepsiBurada sitesinde CORSA C perde görebilecekmiyiz söylediğiniz bu anlamamı geliyor

Günaydın Mesaj gelmiş Bodtan ifade aynen şöyle:

Merhaba.Bu hafta içersinde bir güncelleme yapıldı.Önümüzdeki salı günü bir güncelleme daha olacak.Burada (GG'yi kastediyor) şu an bi indirim yapamıyoruz.

Tekrar şunu sordum
---Yani ne yapmamız gerekiyor Salı günü HepsiBurada sitesinde CORSA C perde görebilecekmiyiz söylediğiniz bu anlamamı geliyor

Günaydn abi. Canlı irtibat lazım :) Gittigdiyorda mesajlar okunur o yüzden satıcıların gittigidiyor dışında irtibatları normalde yasaktı. Başka site yada telefon numarası verme gibi bişey yapmaları yasak aslında.

Geri