CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
25.03.2011 23:42:56 Bod araca özel perde...
Merhaba. BOD araca özel perdeyi üretici firma corsa c (2001-2006) arası modeller içinde üretiyor. Sizinde sitenize koyma imkanınız var mı acaba? Bunun da sitede bulunmasını ve indirimden faydalanabilmeyi istiyoruz.
-----------------------------------------------------------------------------------
28.03.2011 11:53:55 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.
Merhabalar,
İstemiş olduğunuz ürün en kısa zamanda sitemize eklenicektir.
Saygılarımızla....

ali, harun, efe navinin şarj olayını nasıl yapmıştınız siz yahuu?

25.03.2011 23:42:56 Bod araca özel perde...
Merhaba. BOD araca özel perdeyi üretici firma corsa c (2001-2006) arası modeller içinde üretiyor. Sizinde sitenize koyma imkanınız var mı acaba? Bunun da sitede bulunmasını ve indirimden faydalanabilmeyi istiyoruz.
-----------------------------------------------------------------------------------
28.03.2011 11:53:55 Tarihinde Mesajınıza Cevap Verilmiştir.
Merhabalar,
İstemiş olduğunuz ürün en kısa zamanda sitemize eklenicektir.
Saygılarımızla....
Aynı mesaj banada geldi yarına tamamdır bu iş HB ye spoilerde koyduracam sen dur hele :D
Nostalji
s7301463.jpg

arkadaşlar siteyi pek takip edemiyorum kusura bakmayın son durum nedir birkaç sayfa geride gitmeme gerek olmadığı yazılmış izmirdeki yere napayım gidip görüşeyim mi?

Sağolun gitmenize gerek kalmadı. Hepsiburada ilgilenip de koyarsa sitesine alınır ordan :)

Bu perdeyi canlı gören var mı ? Canlı görseydim daha iyi olurdu aslında. Tereddütüm var bu konuda :)

Geri