CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
renkli kapı kolu için bence kendin boya..öbür türlü uğraşmana değmez..

Krom bulamazsam niyetim o, havalandırma ızgaralarını boyadım güzel oldu, yakında resmini koyarım, montaj yapmadım henüz.

Zımpara - Astar - Boya - Vernik dörtlemesini uyguladım, sağlam olacağını düşünüyorum.

Anahtar çekimi yine hüsran. Vakit kısıtlı olunca olmuyor, tek seferde becermiyorlar anahtar çekmeyi. Vaktim bol bir zamanda tekrar denetecegim sanırım.

Bu arada çıkmadığa uğradık cosmo fari buldum tanesine 200 TL istediler moraller bozuldu.

Verimsiz bir öğlen oldu.

Anahtar çekimi yine hüsran. Vakit kısıtlı olunca olmuyor, tek seferde becermiyorlar anahtar çekmeyi. Vaktim bol bir zamanda tekrar denetecegim sanırım.

Bu arada çıkmadığa uğradık cosmo fari buldum tanesine 200 TL istediler moraller bozuldu.

Verimsiz bir öğlen oldu.

farların kondısyonu nasıldı abı ona gore al derim. gerçı merceklerınden pek memnun olan yok ama yıne de gorsel açıdan ıyı

ayak dayama bugün geldi akşam eve gelirken taktırdım
perdelerde kargo da yarın elimde olurr

Son düzenleme:
Ya hazır Corsacılar sustalı anahtar işine girişmişken soriyim. Benim arabanın sustalı anahtarı var ama çok aşırı derecede deforme olmuş. Bunu nerde düzelttirebilirim? Ya da kabı değiştirmek istesem yetkili serviste falan değiştirirler mi?

Geri