CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2 adat uzaktan kumandalı anahtar yaptısaydın keşke hem orjinal hemde bu yeni gelen
Kumanda kabının içinde devre yok ki Ali, yani orjinaldeki devre ve pili transfer etmek zorundasın veya önceki mesajda yazdığım gibi 200 TL i gözden çıkarıp anahtarına hiç dokunmadan işi çözmeye çalışacaksın.

İnan perde resimlerinde bile gözüm kapı kollarında :D

Bu arada yavuzun anahtarı dün toplamda 2,5 saatlik uğraş sonucu yaptırabildik.

İlk anahtarcı anahtar açmada sınıfta kaldı, diğeri mekanizmayı takıp pille temas ettirene kadar akla karayı seçti.

Bu arada adamların elinde orjinal Siemens 433 Frekanslı (Sanırım bize uymayan Valeo ve Dephi frekanslı anahtarlar var.) sustalı anahtarlar var ama 200 TL istiyorlar programlama dahil, yani yedek anahtar fikri biraz tuzluya geliyor.

Bugün öğlen Yavuzun anahtarı biraz daha test edeyim. Benim ki şimdilik öyle duruyor.

Kumanda kabının içinde devre yok ki Ali, yani orjinaldeki devre ve pili transfer etmek zorundasın veya önceki mesajda yazdığım gibi 200 TL i gözden çıkarıp anahtarına hiç dokunmadan işi çözmeye çalışacaksın.
DÜn size özel mesajla anlattığım gibi
corsa c lerde siemens sistem kullanılmakta ve siemens'in sustalı olarak üretimi yok.
size gösterilen ve fiyat verilen anahtar corsa d nin valeo sisteminin sustalısı.
açık açık yazabilirim maliyeti bize 170 tl o sustalı kumandaların
orjinal GM olarak gelir sadece. servisle aynı fiyatlara yaptığımız olmaktadır...

@LND

Ben sUstalinin icine baktım ve içerisinde Siemens ve 433 mhz ibarelerelerini gördüm. Adam zaten çeşitleri var dedi bazıları sadece valeo dedi bu ise hem c lede hem bazı d lede olur dedi. Adam bizi kandirmista olabilir, biz bu isin uzmanı değiliz. Ama zaten maliyet gercekten çok farkli ve servis ile aynı fiyat.

Sattığınız ürünün alternatifi yok ve bence güzel bir ürün, yanin ürünü kötülemek gibi bir bi niyetim kesinlikle yok. Sadece gördüğümüzü paylaşıyoruz, zaten onda da ikimizde hemfikiriz.

yok canım kötülemek şu bu değil.
aylardan beridir bu işi isteyen kaç kullanıcı var sayısını hatırlamıyorum sonuçta.
amma velakin başka alternatifi olmadığını-(bu işi yapan biri olarak) söylüyorum----paylaşım yapıyoruz şurada sonuçta:D.

size bu hem c ye hem d ye olur diyen adamı arayıp önce güzel bi sövüp sonra anahtar yapmayı bilmiyorsun kumandayı nasıl yapıcaksın demek istiyorum:D:D:D

bu arada bugün By_Corsa(Berker abinin) nın anahtarı geliyor kargoyla.
montajını yaparken fotoğraflayacağım-artık emanet filan bi yerden makina bulmam lazım telefon halen gelmedi:D

Geri