CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya hazır Corsacılar sustalı anahtar işine girişmişken soriyim. Benim arabanın sustalı anahtarı var ama çok aşırı derecede deforme olmuş. Bunu nerde düzelttirebilirim? Ya da kabı değiştirmek istesem yetkili serviste falan değiştirirler mi?
halledelim diyecektim ki ankaradaymışsın:)
posta caddesi tenekeciler sokak(sobacılar çarşısı diye geçer)no:2 ideal anahtar.
tarif edecek olursam ulus sebze halinin karşısında altınkaynak döviz bürosu var onun yanındaki sokakta girince sağdaki ilk anahtarcı
310 86 78
forumu söyle beni söyle(bizim dükkanımız-merkezimiz:D) yardımcı olsunlar.
maliyetli birşey değil zaten;)

Ali abi büyüksün:D

mercekli farlarla birlikte motorlarını ve kapaklarınıda vericeklerse, yani al kullan şekildeyse tane 200 fiyatı makul..

normal farların motorları merceklilerinkine uymuyor.

halledelim diyecektim ki ankaradaymışsın:)
posta caddesi tenekeciler sokak(sobacılar çarşısı diye geçer)no:2 ideal anahtar.
tarif edecek olursam ulus sebze halinin karşısında altınkaynak döviz bürosu var onun yanındaki sokakta girince sağdaki ilk anahtarcı
310 86 78
forumu söyle beni söyle(bizim dükkanımız-merkezimiz:D) yardımcı olsunlar.
maliyetli birşey değil zaten;)

Ali abi büyüksün:D

Çok teşekkür ederim. En kısa zamanda uğrayıp hallettircem çok saolun :)

mercekli farlarla birlikte motorlarını ve kapaklarınıda vericeklerse, yani al kullan şekildeyse tane 200 fiyatı makul..

normal farların motorları merceklilerinkine uymuyor.

Motorun birllikte verilip verilmediğini nerden anlayacağız? Bir de kapaktan kasıt nedir onu tam anlayamadım?

ama cosmo farın mercekleri ydınlatmada o kadar daiyi değilll

Ali hocam standart fardan daha mı kötü?

Geri