CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar temiz Corsa D 1.3 Cdti Arıyorum 3 Veya 5 Kapı olabilir. 3 K Vandan dönme değil orjinal olmak şartıyla. Kendi aracım Astra G 2007 Model. Diğer bilgileri linkten görebilirsiniz. Takas düşününler yada çevrenizde ilgilenenler varsa iletirsiniz. Link1

Link2

bu arada bugün By_Corsa(Berker abinin) nın anahtarı geliyor kargoyla.
montajını yaparken fotoğraflayacağım-artık emanet filan bi yerden makina bulmam lazım telefon halen gelmedi:D

Samet Eline emeğine sağlık, gerçekten bekledigimden de güzel olmuş.Denedim ne kapıda ne kontakta sorun yaratmadı, uzaktan kumandasi da şıkır şıkır çalışıyor :good:

Ürünün malzemesi de kaliteli, öyle çıt kırıldım hassas bir kumanda değil, yere düşme ile dağılacak bir yapısı yok.İlk izlenimlerim ve denemem çok olumlu :good: corsa c cilere tavsiye ederim :good:

Samet Eline emeğine sağlık, gerçekten bekledigimden de güzel olmuş.Denedim ne kapıda ne kontakta sorun yaratmadı, uzaktan kumandasi da şıkır şıkır çalışıyor :good:

Ürünün malzemesi de kaliteli, öyle çıt kırıldım hassas bir kumanda değil, yere düşme ile dağılacak bir yapısı yok.İlk izlenimlerim ve denemem çok olumlu :good: corsa c cilere tavsiye ederim :good:
derin bir ohh çektim:D-
güle güle kullan abi.
sorunsuz olması(kontak-çalıştırma mutluluk verici:]]

derin bir ohh çektim:D-
güle güle kullan abi.
sorunsuz olması(kontak-çalıştırma mutluluk verici:]]
istanbul Anadolu yakasında senin gibi iş çıkartacak anahtarcı yok mu? Biz kime gitsek 2 saatte yapıyor bir de beceremiyor, nasıl iş anlamadık.
Üstelik adamlar arabada deniyor, yine beceremiyor, ciddiyim iyi anahtarcı tavsiyesine ihtiyacım var.

Geri