Dacıa duster yakıt tuketımı

aynı motora sahip symbol ile 100 liralık mazotla 500 km yol gitmiştim, sanırım aracı yapısından kaynaklanan farklılıklardan. Ama renault dizelleri gerçekten az yakıyor

aynı motora sahip symbol ile 100 liralık mazotla 500 km yol gitmiştim, sanırım aracı yapısından kaynaklanan farklılıklardan. Ama renault dizelleri gerçekten az yakıyor

aerodinamik yapisi yuzunden belki farklilik olabilir ama cokta fark etceni dusunmuyorum o yuzden... dusterin avantaji 1190 kg olmasi yani suv icin cok cok az bir kilo tamda suv sayilmaz ama iste yerden yuksek cip havasi varya o acidan diyorum

gayet güzel.

bende 50 tl 205 - 210 km gidiyorum. eurodiesel 3.80'den

yazın tabi daha iyisi oluyor

ha birde sehirdisi sizin araclar h 1.3 cdtiler cok daha az yakar yani 5 in altina inebilirsiniz ama duster anca 5.5 filan yapar gibime geliyo denemedim daha ama oyle olur heralde

Kesinlikle :good: bende şirkette clio kullanıyorum, biraz dikkat edilse 1 depo ile 1000 km kolayca görülebilir.

Arkadaşımda şirket aracı olarak 1.5 DCI 4x2 Ambiance var. Bugün itibariyle 1 tane daha duster alıyorlar. Aldığı 1.5 DCI 4x4 Laureate donanımı.Çok memnun kendisi. Ama ben yol emniyetini beğenmedim. Alınmışken ESP lisi alınmalı. ESP farkı 1000 TL .
Suv çok lüks kelime araba "sıteyşın" diye geçiyor ruhsatta :)

aerodinamik yapisi yuzunden belki farklilik olabilir ama cokta fark etceni dusunmuyorum o yuzden... dusterin avantaji 1190 kg olmasi yani suv icin cok cok az bir kilo tamda suv sayilmaz ama iste yerden yuksek cip havasi varya o acidan diyorum

Araç suv değil, bir suv nin yanında ancak cüce kalır :)

Crossover denebilir belki ama rakibi crossoverların yanındada kilosuyla kütlesiyle herşeyiyle çok cılız kalıyor.

aracin suv olarak gecmedigini biliyorum sadece benzedigini soylemeye calistim internette bazi ilan sitelerinde SUV a girmeniz gerekiyor ama...

Geri