Direksiyon Zor Dönüyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oziman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arabanın direksiyonu seyir halindedemi zor dönüyo?Hiç karşılaşmadığım ve duymadığım bi sorun!Neyse allah yardımcın olsun,umarım önemli bişey yoktur

2500 YTL?????????? ABOOOOOOO

drive by wire diye bişey var gaz telsiz o sistem mi bozuluyo?

arkadaşlar dediğim gibi ertesi gün araca bindiğimde her sey normaldi servise de gittim bir sey yok dediler kontrolde ettiler birsorun cıkmadı.herkese selamlar....

oziman' Alıntı:
Arkadaşlar; Aracım opel corsa 1,3 cdti ve 1600 km.de. bugün araç kullanım sonunda aracımı park etmeye çalıştım.Ama okadar çok zorladı ki direksiyon dönmeye, resmen cebelleştim direksiyonla.Sizin anlayacağınız park halinde direksiyon cok zor dönüyor . Ne yapmalıyım??????:help: :help: :help: :help:

İŞTE BUDUR ARADIĞIM SORU CEVAP ...

ARACIM 2006 TIGRA TWINTOP
ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE DAR BİR ALANDA MENEVRA GEREKTİREN BİR PARK ETMEK ZORUNDA KALDIM ...FAKAT DİREKSİYON SANKİ KİLİTLENDİ KALDI... ARABA SANKİ STOP ETMİŞ GİBİ DİREKSİYON DÖNMÜYORDU...MÜMKÜN DİİL ÇEVİREMİYODUM..LASTİK PATLAMASINDAN Bİ AN SÜPELENDİM..BAKTIM DİİL..ARABA KALDI KAPALI GARAJIN ORTA YERİNDE...HEMEN O ANDA AKLIMA GELEN İLK KİŞİ SİTEDEN 34 DAR 47 DENİZİ ARADIM ( Çöldekiadam) ..HİDROLİK YAĞDAN ŞÜPELENDİK İLK BAKTIM SORUN YOK....SORUNU GEÇTİM ASIL SORUN ARABA YERİNDEN KIPIRDAMIYO....ZAR ZOR BIRAKTIM KÖŞEDE Bİ YERE..SABAH KALKIP BAKTIM ARABAYA HİÇ BİŞİ YOKTU....YİNE DİREKSİYON TÜY GİBİ HAFİFTİ...HALA ANLAMIŞ DİİLİM...13 OCAK CUMARTESİ SABAH SERVİS RANDEVUM VAR..BAKALIM BANA NE DİYCEKLER.....ANLAMADIM SORUNU AMA CİDDEN SİNİRİM BOZULDU VE ÇOK KORKTUM .....

Kış gelince direksiyon agırlaşması şikayetleri artmaya başladı,hava şartları ile ilgisi olabilirmi diye düşünüyorum? Sizin araç kapalı garajdaymış ama?

İstemeye istemeye yazıyom ama galiba ne varsa mekanikte var.

pzeronero' Alıntı:
Kış gelince direksiyon agırlaşması şikayetleri artmaya başladı,hava şartları ile ilgisi olabilirmi diye düşünüyorum? Sizin araç kapalı garajdaymış ama?

evet evet kapalı garajdaydı...anlamadım ama dedim ya cumartesi çözcez bu işi...ben çok taktım ....

ve umarım mekanik 1 sorun diildir ....

Geri