Direksiyon Zor Dönüyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oziman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
NighTFLighT' Alıntı:
İŞTE BUDUR ARADIĞIM SORU CEVAP ...

ARACIM 2006 TIGRA TWINTOP
ARKADAŞLAR 2 GÜN ÖNCE DAR BİR ALANDA MENEVRA GEREKTİREN BİR PARK ETMEK ZORUNDA KALDIM ...FAKAT DİREKSİYON SANKİ KİLİTLENDİ KALDI... ARABA SANKİ STOP ETMİŞ GİBİ DİREKSİYON DÖNMÜYORDU...MÜMKÜN DİİL ÇEVİREMİYODUM..LASTİK PATLAMASINDAN Bİ AN SÜPELENDİM..BAKTIM DİİL..ARABA KALDI KAPALI GARAJIN ORTA YERİNDE...HEMEN O ANDA AKLIMA GELEN İLK KİŞİ SİTEDEN 34 DAR 47 DENİZİ ARADIM ( Çöldekiadam) ..HİDROLİK YAĞDAN ŞÜPELENDİK İLK BAKTIM SORUN YOK....SORUNU GEÇTİM ASIL SORUN ARABA YERİNDEN KIPIRDAMIYO....ZAR ZOR BIRAKTIM KÖŞEDE Bİ YERE..SABAH KALKIP BAKTIM ARABAYA HİÇ BİŞİ YOKTU....YİNE DİREKSİYON TÜY GİBİ HAFİFTİ...HALA ANLAMIŞ DİİLİM...13 OCAK CUMARTESİ SABAH SERVİS RANDEVUM VAR..BAKALIM BANA NE DİYCEKLER.....ANLAMADIM SORUNU AMA CİDDEN SİNİRİM BOZULDU VE ÇOK KORKTUM .....

senin arabaya astra gsi motoru lazımmm :)

gsi_onur' Alıntı:
senin arabaya astra gsi motoru lazımmm :)

çingeneeeeee ..sana da 1 evo lazım :D
offfff yarana mı bastım :D

Geçmiş olsun Nihal.. Akşam böyle önemli bir şikayetin varken sabah hiçbir sorun kalmadıysa bence bu bir elektronik arızadır ve mutlaka tespit edilip arızanın giderilmesi gerekir... allah korusun,direksiyon şakaya gelmez..

gsi_onur' Alıntı:
bak yaa sinir şeyyy ... şu iş -ev mesafe sorunum olmasa alıcam bişi ama ...
görürsünsen :D:D:D:D

KANKA İNŞALLAH NE DİYİM YAAAAA...SENIN ARABAN BENIM ARABAM - BENIM ARABAM BİLİYOSUN ZATEN SENIN ARABAN .....

NighTFLighT' Alıntı:
KANKA İNŞALLAH NE DİYİM YAAAAA...SENIN ARABAN BENIM ARABAM - BENIM ARABAM BİLİYOSUN ZATEN SENIN ARABAN .....

eyw kanka .. ne denir doğru sözün üstünee .... hayatımın en özel gününde senin yaramazı kullandım yeri benim için apayrıı öpüyom senii

Sen birde o direksiyon sorun yaratırken gazlıyorsun di mi?

Nida' Alıntı:
Sen birde o direksiyon sorun yaratırken gazlıyorsun di mi?

herşeye atlamasan olmaz dimi hay allam yaw :D:D:D:D

Geri