Direksiyon Zor Dönüyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oziman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya o sorun benim astrada da olmuştu ama sigortaları atmıştı oyüzden sigortalar değişince düzeldi

2004 cdti var bendede bir kez oldu arabayı ilk çalıştırdığımda direksiyon çok ağırlaşmıştı (EPS. Elektrik motorlu hidrolik direksiyon sistemi) ışığı yanmıştı stop ettim 1-2 dakika bekledim tekrara çalıştırdığımda düzelmişti yani bu EPS nin işi

bkaraman' Alıntı:
2004 cdti var bendede bir kez oldu arabayı ilk çalıştırdığımda direksiyon çok ağırlaşmıştı (EPS. Elektrik motorlu hidrolik direksiyon sistemi) ışığı yanmıştı stop ettim 1-2 dakika bekledim tekrara çalıştırdığımda düzelmişti yani bu EPS nin işi

BAKIN EN MANTIKLISI BANA BU GELDİ ARKADAŞLAR..

TEŞEKKÜR EDERİM.BU KONU ÜZERİNE YOĞUNLAŞICAM SERVİSE GİTTİĞİM ZAMAN ..

servis yolu gözükmüşşş

insallah problem cıkmaz . servise bende gittim hiç bir şey yok dediler.sorun oldugunda görebilseler yardımcı olabileceklerini söylediler .Aracıda biraz kullandılar test sürüşü falan.Peki bu yolda iken gerçekleşse mesela 80- 90 km hızla giderken acaba neler olur....?????(ALLAH GÖSTERMESİN)

şuana kadar opelde mekanik bi sorun duymadım ama neden olmasın.Bu arada servise götürdüysen sonucunuda bizimle paylaşırsan sevinirim.Umarım önemli bişeyi yoktur

servise bende gittim hiç bir şey yok dediler.sorun oldugunda görebilseler yardımcı olabileceklerini söylediler .Aracıda biraz kullandılar test sürüşü falan.

arkadaşlar ..direksiyon arkasında ki soket pislenmesi...olay bu
temizlendi olay bitti dendi...
hayırlısı

Geçmiş olsun..

Geri