Far Parlatma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan utkucay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok estagfrullah guzel bilgi verdiniz...ama vectra c nin fari koseliyse ben bmw nin farini yaptirmak istemistim resimden belli oldugu bu far daha bi koseli...:)... cunku simdiden bilgi toplayip iyi bir yere yaptirmak istiyorum...izine gelecem 1 ay sonra tekrar belcikaya donecem onun icin ....benim icin garanti adam acmadan vermesi gerek yoksa ...garanti 2 ay sonra isime yaramaz :D

icini acinca farlarda sonradan bi su alma sorunu olmuyormu ?

birde bunu ankarada yapan yer varmi ?

Ben İstanbul'da bu işte ünlü bir yerde yaptırdım. Yaptırmadan önce, ayakları kırık çıkma far aldım. Fırına attım olmadı, fönle denedim olmadı, beceremedim. Yoksa kendim deneyip, birde su alma testi yapacaktım. 20 liram gitti ama original farları zedelemedim. Bunun üzerine dışarda yaptırdım. Yapan adam benim farların arasına şırınga ile bir ilaç enjekte etti, cam direk kendini bıraktı.

Bence sizde, kırık, dökük çıkma bir farı ucuza alın, deneyin, tecrübe edinin, eliniz alışsın

emre bey sanirim istanbulda yaptirdiginiz kisi bir zamanlar televizyona cikmisti ..samanyolu tv de izlemistim yanilmiyorsam...guzel is cikariyordu...ama istanbul ters bana ters olmasa tanidiklar var oraya ugrarim hemde gezmis olurum..ama ankara daha iyi benim icin...

emre bey sanirim istanbulda yaptirdiginiz kisi bir zamanlar televizyona cikmisti ..samanyolu tv de izlemistim yanilmiyorsam...guzel is cikariyordu...ama istanbul ters bana ters olmasa tanidiklar var oraya ugrarim hemde gezmis olurum..ama ankara daha iyi benim icin...

Özgür Bey, eliniz yatkınsa ve vaktiniz varsa, bulunduğunuz ülke de Çıkma, kırık vs. farı bedava fiyatına alacağınızı tahmin ediyorum, tam olarak bilmesem de. Her ne kadar kendim yapamasam da, onun üzerinde testler yaparak kendinizde yapabilirsiniz aslında.

o aracın çıkma farı bile 500 tl den aşağı değildir tahminim :D :D bu arada isim versenizde bizde bilsek çünkü bizim emektar 306 cabrio var farlar epey soldu iyi bir yerse götürelim aracıda orda yaptıralım..

aynen hakan kardes...cikma falan ugrasilmaz :)

erdinç yeri burası tamam biliyorum tanıyorum erdinçi ... iyidir ama dediğin gibi epey tuzludur ben enson erdince focusu götürdüm 150 tl almışdı..

erdinç yeri burası tamam biliyorum tanıyorum erdinçi ... iyidir ama dediğin gibi epey tuzludur ben enson erdince focusu götürdüm 150 tl almışdı..

Ben farları söküp, esnaf hesabı gitmiştim, 3 sene önce 100tl almıştı. Buna rağmen dükkanı hep kalabalık oluyor. Astraya, Audi tipli far alıp, ona götürüp ledlerini değiştirtmeyi düşünüyorum ama gidip Audi alsam aynı kefeye gelir korkusu yok değil.

audinin içindeki ledleri alıp astrayamı entegre ediceksin.. güzel olur ama dediğin gibi masraflı bir iş olur.. ama orjinal olur..

Geri