far sensörü yağmur sensörü karartmalı dikiz aynası

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma far yağmur sensörü ve karartmalı ayna takkmak istiyorum hepsini bir anda alamayacağımdan dolayı teker teker alıcam ilk olarak aynayı alayım dedim corsa d için fiyatını bilen var mı

ben de peugeot 307 nin aynasını begenıyorum,gecen sene servısıne sordum 300 küsür sanırım 360 TL idi, fiyat verdıler

diğer sensörler için camı değiştirme gerekir mi umarım çok masraf açmaz daha sırada afl far var :D

Son düzenleme:
diğer sensörler için camı değiştirme gerekir mi umarım çok masraf açmaz daha sırada afl far var :D
şimdi diğer sensörler derken ben olsam far sensörü taktırmazdım gereksız cunkı zaten gunduz farı yaında ulkemızde de zorunlu olur ,yagmur sensoru de gereksız masraf bence ama dıkız aynasına verılen paraya deger ,sorunuzun cevabını ıse bılmıyorum ama degısım gerekmez sanırım sensorun camla ılıskısı yok

şimdi diğer sensörler derken ben olsam far sensörü taktırmazdım gereksız cunkı zaten gunduz farı yaında ulkemızde de zorunlu olur ,yagmur sensoru de gereksız masraf bence ama dıkız aynasına verılen paraya deger ,sorunuzun cevabını ıse bılmıyorum ama degısım gerekmez sanırım sensorun camla ılıskısı yok

dikiz aynasını takıcaz ama arada kablolar gözükücek e onları kapamak içinde kapak takılcak üstüne sonra dışarıdan bakınca sensörün olduğu yer boş olduğundan kötü gözükücek:D

ben aksini düşünüyorum... karartmalı dikiz aynası bana far ve yağmur sensörüne göre daha gereksiz gelio... arka camına çek filmi olsun bitsin... bende hem karartmalı var hem film, aynadan hiç bişe göremiyorum...
far sensörü piyasada 50 liradan başlıyo... her birinin özellikleri farklı... ben fallow me home ve coming home özellikli olanı aldım 90 liraya... gece kapıyı kilitleyince yada açınca parklar+sisler yanıyo, kontak açınca sadece parklar yanıyo, çalıştırınca da sadece farlar yanıyo... çoookta memnunum... hiç dokunmuyorum far düğmesine...

yağmur sensörü de hem rahat hemde güvenilir bişe bence... yağmur yağmış yağmamış umrumda deil valla kendi kendine siliyo camı... hemde birisi arabanın üstüne giderken su sıçratırsa ve virajdaysan yada yavaşlıyosan, anında devreye giriyo ve görüş sağlıyo... bence ikisi de kullanımı çoook rahat ve güvenli aygıtlar...

arkadaşlar aracıma far yağmur sensörü ve karartmalı ayna takkmak istiyorum hepsini bir anda alamayacağımdan dolayı teker teker alıcam ilk olarak aynayı alayım dedim corsa d için fiyatını bilen var mı
bu istediklerin corsa d için hiçbir donanımda yokki.
başka araçların parçalarını mı montajlayacaksın?
bir de 200 tl gibi bir fiyat gelmiş onun açılımı nedir?

bu istediklerin corsa d için hiçbir donanımda yokki.
başka araçların parçalarını mı montajlayacaksın?
bir de 200 tl gibi bir fiyat gelmiş onun açılımı nedir?

aracınızı küçümsemeyin:D AFL farlar Essentia hariç diğer donanımlarda opsiyonel
kararan dikiz aynası, far sensörü, yağmur sensörü yine Essentia hariç paket halinde her donanımda opsiyonel

Geri