far sensörü yağmur sensörü karartmalı dikiz aynası

hararetlı sohbet ıyıdır kufur,hakaret ,saygısızlık olmadıkca, ayrıca cok bılen cok yanılır paylasmayı ogrenmeyı,öğretmeyi bilmek ve hazmetmek insan olmanın gereğidir, zaten forumlar da bunun ıcın vardır :D herkes aynı fıkırde de olamaz laf lafı acar konu uzar da uzar velhasıl ...eee sen neye karar verdın alacak mısın ayna merak ettım :D

hararetlı sohbet ıyıdır kufur,hakaret ,saygısızlık olmadıkca, ayrıca cok bılen cok yanılır paylasmayı ogrenmeyı,öğretmeyi bilmek ve hazmetmek insan olmanın gereğidir, zaten forumlar da bunun ıcın vardır :D herkes aynı fıkırde de olamaz laf lafı acar konu uzar da uzar velhasıl ...eee sen neye karar verdın alacak mısın ayna merak ettım :D

aynayı kesinlikle alıcam benim 11. yıl arka camlar karartmalı o yüzden fil yapmadım yaparsamda çok koyu olacak belki hiç gözükmeyecek arkama far ayarı bozuk hele birde xenonlu bir araç geldi mi kör oluyorum aynada çok yumuşak alttaki mandalldan da kaldırayım derken ayarı kaçıyor o yüzden en sağlıklısı karatmalı ayna diğer ektralara param oldukça tamamlaya çalışıcam bakalım malum öğrenci olunca bütçede kısıtlı oluyor :D

Arkadaşlar yağmur sensorü olmuyor ben denedim boşuna uğraşmayın tüm parçaları aldım ama nafile tech 2 den mevcut değil yazısı çıkıyor yani bunu değiştirmek zor gözüküyor ben halen araştırıyorum kararan ayna için 12 v yeterli.

AFL'nin çalışmasını, 9 farklı aydınlatma yapmasını far sensörü sağlıyor:)

offffff, süper :D

Ama sana doğrusunu yazalım, direksiyon açı sensörü, aracın ABS hız sensörleri, sinyal kolun , aks sensösrleri ve AFL beyni sayesinde yapar bunu, far sensörü sadece farı yakar :)

Bu arada 2 senelik hort ama idare edin...

aa benim konu hortlamış:)

Geri