far sensörü yağmur sensörü karartmalı dikiz aynası

sensör iyidir:D
uygulanabilen her yerde kullanmak lazım.
o kadar para verip araba alıyoruz farları açmak için bir de düğmeye biz mi basalım:D

sensör iyidir:D
uygulanabilen her yerde kullanmak lazım.
o kadar para verip araba alıyoruz farları açmak için bir de düğmeye biz mi basalım:D
aslında bunu dusunmemıstım bu acıdan bakarsak dogru :D siz daha ıyı bılırsınız yakında artık arac kullanmayacagız navıgasyonun cok daha gelısmısı
araclara uygulanacak ve onlar ondekı araca bagımlı hareket ederek trafıkte yol alacak adres gırılecek arac kendı gıdecek buradakı amac kazaları onlemek
ama ne derece guvenılır ben hayatta guvenmem mısal ben hava yastıgı olmasın dıye 94 calıbra aldım o donanımdan cok korkuyorum yuksek suratte jkendılıgınden bır acılsa ayıkla pırıncın tasını ve gercek soyluyorum aırbaglı araclarda hep bu aklıma gelıyor acayıp tırsıyorum :D

teknoloji iyidir korkmamak lazım..

hava yastığıda açılmaz sensörlere ağır bir yük binmedikçe öyle bir şeyinde durup dururken olmasına imkan yok hatta bu konuda efsane avcıları programında denediler bu şehir efsanelerini bir tane bmw aldılar bmw nin airbag lerini patlatmaya çalışdılar ağır bir hasar vermeden mesela en büyük şehir efsanesi arabaaya elektrik çarparsa yüksek voltajda airbagler patlar gibisinden arabaya neler yapdılar patlamadı en sonunda normal bir çarpışma yapdılar öyle patladı yani airbagler durup dururken patlama ihtimali çok zor :D

bu arada o akıllı hız sabitleyici şu anda var volvoda mercedesde navili değil galiba ama öndeki araçla sürüş takip mesafesini ayarlıyor yola bir şey fırladımı kendi kendine fren yapıyor kendi hızını arttırıyor öndeki araçla orantılı falan işde bu sisteme birde naviyi dahil ederlerse o dediğiniz sistem olur :D

sensör vs gibi uygulamaların abes kaçacağı araçlar var.
calibranın sensörsüzü makbuldür mesela :)
ama 2011 bmw 520d kullandığımızı düşünelim.her taraftan elektronik fışkırıyor ve bu durum hiç rahatsızlık vermiyor.

bence her kez aracını şımartmalı her araç lüksü konforu teknolojiyi hak eder..

sensör vs gibi uygulamaların abes kaçacağı araçlar var.
calibranın sensörsüzü makbuldür mesela :)
ama 2011 bmw 520d kullandığımızı düşünelim.her taraftan elektronik fışkırıyor ve bu durum hiç rahatsızlık vermiyor.
ya bazı seylerde tabıı kı de oyle ama ınan calıbrada da cok sensor var koltuga cap otursan arıza lambası yakıyor neredeyse :D su,yağ,kısa far,uzun far,sıs farı,stolpar,sinyaller fren diski,debriyaj balatası,fren balatası,sılecek suyu,soğutma suyu,hararet ,benzın , var daha ne olsun bır cok bmw de bunlar yoktur he bır de ısıklı makyaj aynam var :D zamanında ne varsa calıbrada da var baska ne vardı sahı yukseklık ayarlı dıreksıyon,ısıtmalı hakıkı derı koltuk,ısıtmalı aynalar,daha doğrusu olyanlar bana sabahtan berı laf salatası yaptıran ufak tefek donanımlar yok ıste far sensoru,yagmur sensoru,esp bu arada calıbrama laf soyletmem :D

vay arkadaş ne konu açmışım konu nerden nereye geldi yine :)

Son düzenleme:
yahu konu bahane muhabbet edıyoruz ıste sen bu uc ozellıgı de ıstıyorsan al yaptır onemlı olan senın ıstemen sonucta arac bır tutkudur yapılan her degısım ve gelısım ona bıraz daha severek bınmeyı sağlar bakma yazıyoruz cızıyoruz maksat muhabbet olsun ,vakıt gecsın fıkır alısverısı olsun yoksa bu konu sadece su kadar olurdu ben aynayı sordum 370 tl der cıkardık robot mısalı ben bıraz fazla konusur ve yazarım kusura bakma mesaj adedımden de anlasılır zaten bos konustugum...

yahu konu bahane muhabbet edıyoruz ıste sen bu uc ozellıgı de ıstıyorsan al yaptır onemlı olan senın ıstemen sonucta arac bır tutkudur yapılan her degısım ve gelısım ona bıraz daha severek bınmeyı sağlar bakma yazıyoruz cızıyoruz maksat muhabbet olsun ,vakıt gecsın fıkır alısverısı olsun yoksa bu konu sadece su kadar olurdu ben aynayı sordum 370 tl der cıkardık robot mısalı ben bıraz fazla konusur ve yazarım kusura bakma mesaj adedımden de anlasılır zaten bos konustugum...

yok üstüne alınma takılıyorum baya hararetli sohbetler olmuş yukarıda onun için dedim:D

Geri