''FH'' Corsa D Sport..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YSJ_GSİ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benimki kadar basmadığın tadında bastığın sürece dünyanın hiçbiryerinde sıkıntı olmaz heee bide kullanış tarzı önemli ben tın tın gidiyorum mesela :)

gönlüm tak diyor beynim yapma diyor bakalım hangisi galip gelecek:)

Samet her platformda belirteyim bari gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık... Arkadaşa sordum abi bir sıkıntı olmuyor dedi... Nisan gibi bulgaristan gezim olucak bakarsın getiririm bende :)

Maşallahı var aracın. 5cm lik yayla aracın kullanımı nasıl oluyor. Yay olarak ne tercih edilmeli.

GID ekranımız hayırlı olsun çok güzel oldu :)

GID değil CID olsa idi daha şahane olurdu bence..cd30 mp3 destekliyor renkli ekranı ;) ama maşallah; böyle de güzel olmuş..Belki alt rafa ZENEC gelir :D 2-3 sene öncesine kadar Cosmo donanım corsa d sunarlarken görmekten mutlu oluyorduk şimdi cosmo sunmadıkları için mahrum kalmıştık..İyi oldu...İyi günlerde kullanın..

Samet her platformda belirteyim bari gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık... Arkadaşa sordum abi bir sıkıntı olmuyor dedi... Nisan gibi bulgaristan gezim olucak bakarsın getiririm bende :)
Saolsın ilker Allah razı olsun daha iyileri inşallah senin olsun.
Maşallahı var aracın. 5cm lik yayla aracın kullanımı nasıl oluyor. Yay olarak ne tercih edilmeli.
Şuan eibach yay yok bende vogtland coilover var. Ama Eibach yaydan çok memnundum.
GID değil CID olsa idi daha şahane olurdu bence..cd30 mp3 destekliyor renkli ekranı ;) ama maşallah; böyle de güzel olmuş..Belki alt rafa ZENEC gelir :D 2-3 sene öncesine kadar Cosmo donanım corsa d sunarlarken görmekten mutlu oluyorduk şimdi cosmo sunmadıkları için mahrum kalmıştık..İyi oldu...İyi günlerde kullanın..
Valla GID ekranın zor bulunduğu bi ülkede yaşıyoruz malesef CID ekranı bulması imkansıza yakın gibi. Kasımda askere gidiyorum 12 ay sonra geldiğimde çok farklı projelerim var Allah kısmet ederse.

İstanbul içi ufak bi buluşma yapıp araçları incelemek lazım... :)

Geri