''FH'' Corsa D Sport..!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan YSJ_GSİ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Saolsın ilker Allah razı olsun daha iyileri inşallah senin olsun.

Şuan eibach yay yok bende vogtland coilover var. Ama Eibach yaydan çok memnundum.

Valla GID ekranın zor bulunduğu bi ülkede yaşıyoruz malesef CID ekranı bulması imkansıza yakın gibi. Kasımda askere gidiyorum 12 ay sonra geldiğimde çok farklı projelerim var Allah kısmet ederse.

Hocam benimde 3 ay sonra askerlik bitiyor. Sen bana sat bu yavruyu :) Askerden sonra 3K almayı düşünüyordum bende zaten :)

Sametim sen ast olarak mı gidiyorsun? vay vay hadi bakalım kardeşim.. yavruyu güzel paketle bari...

Ohooo askere gittim $40 bitince yep yeni yüzümüzle karşınızda olucaz inşallah :)

FH'nin yeni jantları :)

2CgTF3.jpg

Artık değişim zamanı gelmişti yeni bi tarza ihtiyacımız vardı die düşündüm. FH Sport :)

Evet kardeşim kafayı makyajladım jantları 17 inç opc line jantı koydum. Zaten makyajlı kasada dizel cam tavan yok. Sadece 1.4 var onlardada cam tavan yok :)

abi kaça patlıyor bu değişim :D
çamurluklar tampon farlar kaput panel falan komple değiştiriliyor tahminimce :)

Valla kullandığın malzemeye göre değişir ben 2014 farı kullandım siyah zeminli çıkmasının çifti 600 lira içi komple krom olan 400 lira tamponda aynı şekil çıkma tampon 450 yede var 800 900 ede var değişiyor kaba taslak 1500 2000 arasını buluyor. Çamırluk kaput falan aynı hiç değişim yapmıyorsun ellemiyorsun ellense makyajlıya çevirmezdim ben zaten :)

Geri