Film Camdan Ceza yemeye son!

Hayır niye stres yaptınki sen sordun ben söyledim.Evet bizzat gördüm hemde kaç kere,yasa ve mevzuatında ne olduğunu izah ettim daha neyi zorluyosun onu anlamadım..
Senin görmemen yasak olmadığı anlamınada gelmez

perde var, perde var.
minibüslere takılan kumaş perdeye ceza yazabilirler normal birşey. farklı amaç güdüyor:D
ama güneşlik amacı olan delikli siyah perdelere ne diyebilirler? aynı arabanın üst versiyonunda standart olması da gerekmez. Corsa'ya siyah güneşlik perde takılamaz mı? illa parayı basıp Astra, Insignia'mı almak lazım??

Bu arada ufak bir düzeltme POD değil Batkan Oto Dizayn yani (BOD) :) arkadaşlar birimiz bir gün bundan ceza yersek çıkar söyleriz. o zaman kabul ederiz fakat şimdilik ceza yiyen yok. Herhafta sonu didime gidiyorum Her seferinde 2 tane çevirmeye denk geliyorum (gece 1, gündüz 1) Jandarma ve polis dikkatlice arabaya bakıyorlar gece zaten iç ışıkları direkt yakıyorum hiç bir şey demediler. Hadi yazlık yöre diyelim bişi demiyorlar izmirde de defalarca cevirmeye girdim polisin teki çok beğendi nereden aldığımı sordu. Aydında bir kere film sandılar ceza kesecez dediler bende memur bey bu perde diye çıkardı verdim o bile aaa süper bir şeymiş dedi.

boş yere uzamış muhabbet. diretmenin bi anlamı yok Hakan Bey'in de dediği gibi biri bu uygulamadan dolayı ceza yerse ondan sonra konuşulur, anlaşılır ;)

arkadaşıda anlıyorumda boş bir mevzuat üstünde diretiyor ona bakarsanız bu gün hayla şapka devrimi şapka yasası var bunu bilen varmı bilmiyroum ama hepimiz yasal suç işliyoruz ona bakarsanız şapka kanuna göre hepimizin şapka takması lazım.. :D

varsa perdeden ceza yiyen bir binek araç haberi buraya koy bir link koy bir resim koy vay kardeşim özür dilerim cahillik etmişiz derim ama bunlar olmadığı sürece fikrim sabittir.. :D her keze iyi sohbetler :D

Bu arada ufak bir düzeltme POD değil Batkan Oto Dizayn yani (BOD) :) arkadaşlar birimiz bir gün bundan ceza yersek çıkar söyleriz. o zaman kabul ederiz fakat şimdilik ceza yiyen yok. Herhafta sonu didime gidiyorum Her seferinde 2 tane çevirmeye denk geliyorum (gece 1, gündüz 1) Jandarma ve polis dikkatlice arabaya bakıyorlar gece zaten iç ışıkları direkt yakıyorum hiç bir şey demediler. Hadi yazlık yöre diyelim bişi demiyorlar izmirde de defalarca cevirmeye girdim polisin teki çok beğendi nereden aldığımı sordu. Aydında bir kere film sandılar ceza kesecez dediler bende memur bey bu perde diye çıkardı verdim o bile aaa süper bir şeymiş dedi.

Aldığınız yerin irtibat numarasını alabilirsem sevinirim.Ayrıca ford fiesta mk4 ve cruze içinde lazım bu perdelerden 3 tane alıcam kısacası.

bencede cok iyi bir cozum.bende bu konu uzerinde cok arastirdim hatta perdecilerle bile gorustum bir sistem dusundum anlattim ama onlar iplemediler.
on camlar icin duzenek hazirlanabilir evdeki stor perdeleri dusunun aynen oyle bir makara ve tam cam seklinde tul perde gibi bir malzeme makarayi sag ve sol direklere monte edelim ve perdeyi cekip dikiz aynasinin montaj yerinde citcitlayalim kullanmak istemedigimizdede citcitlardan kurtaralim makara perdeyi sarsin.
problemler
perde acikken kapiy acarsak sistem yalan olur
cami acarsak ruzgar perdeyi bozabilir
makaralar cirkin gorunebilir

aklima bunlardan baska bisey gelmedi elimde bu malzemeler olsa kesin denerdim

bencede cok iyi bir cozum.bende bu konu uzerinde cok arastirdim hatta perdecilerle bile gorustum bir sistem dusundum anlattim ama onlar iplemediler.
on camlar icin duzenek hazirlanabilir evdeki stor perdeleri dusunun aynen oyle bir makara ve tam cam seklinde tul perde gibi bir malzeme makarayi sag ve sol direklere monte edelim ve perdeyi cekip dikiz aynasinin montaj yerinde citcitlayalim kullanmak istemedigimizdede citcitlardan kurtaralim makara perdeyi sarsin.
problemler
perde acikken kapiy acarsak sistem yalan olur
cami acarsak ruzgar perdeyi bozabilir
makaralar cirkin gorunebilir

aklima bunlardan baska bisey gelmedi elimde bu malzemeler olsa kesin denerdim

Öncamlar için bir çözüm şimdilik yok böylede iyi ön camlara olmayı versin. böylede güzel ben halen kullanıyorum, Hatta aydındaki opel bayisi 180TL ek üçret ödedinizmi arabayı teslim ederken takıyor.

walla en güseli filmsiz cam,10 numara oluo akwaryum gibi araba,şeffaf :)) fılm çekersemde şu mersoların açık mavı orj cam rengı warya o renk fılm çekerım çok tatlı duruo ya

Geri