Film Camdan Ceza yemeye son!

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tmm ben belirttim abi, liste yapalım sana tekrar dönerim.
bende Vectra için istesem, içteki 3.stop lambası olduğu için arka camı nasıl yaparlar? seninkinde stop lambası perdenin arkasında kalmış, dışarıdan lamba gözüküyor mu yada istediğin zaman perdeyi sökebiliyormusun? aradan toz alıyor mu oda önemli:D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette ürünün bir yorumunu okudum...arka cama monte edilmesinin kolay olmadığı yani en azından pratik olmadığı ve camları silmeniz gerektiğinde sökmenin zor olduğu yazılmış....belki bu her araç için geçerli değildir ama uzun vadede bunu hesaba katın derim...sonuçta bunu göze alacak kadar 5-10 liralık bir üründe değil....

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı arkadaşım ve ben varız galiba başka alan yokmu arkadaşlar. ??? murat abim toplu alımda yardım edecek.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
internette ürünün bir yorumunu okudum...arka cama monte edilmesinin kolay olmadığı yani en azından pratik olmadığı ve camları silmeniz gerektiğinde sökmenin zor olduğu yazılmış....belki bu her araç için geçerli değildir ama uzun vadede bunu hesaba katın derim...sonuçta bunu göze alacak kadar 5-10 liralık bir üründe değil....

arka camda lastik olmadığı için ne yazık ki arkada camda söküp takması zor ben ilk taktığım günkü gibi duruyor daha hiç sökmedim :D hatta kırarım felan diye ellemiyorum. HB arabalarda arkada plasitk kısım olmadığı için sök tak olmuyor.

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok arkadaş kesinlikle bi sorun yok sık sık söküp çıkarmadığın sürece diye düşünüyorum.. ben yazın takmıştım işte birkaç hafta önce de çıkardım karanlık mevsimler başladı ve perdenin bi alemi yok diye.. .yanlar kolay çıkıyor zaten.. arkayı da zaten sezonda bi kere tak çıkar yaparsın 6 ayda bi.. zaten arka cam içi pek de kirlenmiyor bence.. en azından bende... hem kirli olursa daha daha perde görevi olur dimi ama :D hehe neyse valla ben çok memnumum montaj fln işlev çok iyi on numara ürün! Benim Corsa Dye süper gitti kesinlikle tavsiye ederim.. sağolsun murat abi sayesinde bu ürünle tanıştık :) çok da iyi oldu..

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
çok güzel olmuş yapılmayan bişey diildi önceden de ama seri imalat olması çok iyi.
dışardan görüntüde gayet iyi polis derdide yok

gerçi bunu da ön cama takmaya çalışır bizim çılgınlar film gibi