Fren disk sorunu

• Konuyu başlatan salihcaglayan
  • Başlangıç tarihi

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren disk sorunu

arkadaslar bu sorunu halledenlerden nasıl hallettiklerini öğrenebilirmiyim acaba

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adam gibi bir servise giderseniz sorununuzu çözerler. Forumu incelerseniz detaylarını görebilirsiniz.

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gitmediğim servis kalmadı forumları da inceledim almanyadan özel siparis disk balata geldi ve hiçbir servis sorunu çözemedi ve aslında bu modellerde bu sorunun kronik olduğunu soyluyorlar ve sunu soyleyim diski takıyoruz bi sure kullanıyoruz aracı sonra çıkarıp torna makinasına koyduğumuzda disk eğik oluyor ve bunu hiçbir mekanikçi açıklayamadı gittiğim servislerde buna dahil

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir tek bende olan sorun değil bu benim olduğum çevremde bir çok aynı arabadan mevcut ve hepsinde aynı sorun var bir çoğu bununla yasamaya alısmıs durumda.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir parti üretimi olan diskler sorunlu. Burada da çok kişi var bu sorunu yaşayan. Ancak bundan tamamen kurtuldular.

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte sıkıntı olan sey biz bu sorundan kurtulamadık ve farklı markalara yöneldik zimmermann bosch vb bulabildiğimiz butun markalar yumusak balata sert balata , almanyadaki forumlara kadar araştırdım yurtdısından getirttirdim fakat düzelmiyor.İlk parti olanlar araç kaç kmdeyse frene basınca titreme olusuyor.İyileştirilmiş olanlarda 130 a kadar titreme yok fakat 150 160 ve daha ustu hızlarda titreme yapıyor ve 160 da frene bastığınızda titreme olusuyor 130 a geldiğinde kesiyor .sadece bende olusan bir problem de değil siz de bir deneyin bakın goreceksiniz.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu kadar dandik bir arabayı 100bin km neden kullandınız?at çöpe gitsin havalarında başlamışsınız yazmaya!

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben araca dandik demiyorum ki bu özelliklere gore fiyatına göre mukemmel bir araçç fakat disk olayı titreme olayı çok rahtsız etti ilk başlarda anladıkki servisle disk deiştirmekle bu sorun hallolmuyor tek çözüm satmak bu sorunu halledemeyenler için tabiki