Gene zam...

Abi en güzeli cumhurbaşkanını değiştirmenin yollarını bulmak.. Bu ülkenin buyuk kısmı genç nüfus ve herkes neyın ne olduğunu görmeye başladı ama adamlar akıllı üniversitelerde final haftalarının başladığı döneme seçimi aldılarki akıllı genç arkadaşların oyları ziyan olsun diye

....

Son düzenleme:
Evet bu seçimde diğer seçimlerdekinden farklı olarak kime oy verelim alternatifi mi var diyor herkes.Kılıcdaroğluda oyunu arttırcağına karşı tarafın ağzında sakız olucak cümleler söyleyip değerini düşürüyor.(BKZ.Nerede bu örgüt gösterin kaydolayım demesi)
evet:good::good::good:

abi bizde ne icad eden biri çıksa piyasaya adamı yok ediyorlar,kimse kalmadıki cesaret etsin:sorry:

devrim arabalarında kullanılan bir söz vardı türkiyede hiç bir başarı cezasız kalmaz diye

Fred-Flintstone-Barney-Rubble-Car.jpg

yabadabaduu diyorum sonumuz bu olucak

arkadaşlar yorumlarımıza dikkat edelim balyoz davasına beni bulaştırmayın :D

yakında tvde ergenekonun bilmem kaçıncı dalgasından opelim.netten tutuklamalar yapıldı diye duymazsak iyidir :kop:

yapmayın etmeyin böyle kelimeler kullanmayın:D google da aratınca opelim çıkar filan:D

böyle gerizekalı muhalefet olduğu sürece daha çooook gencin oyu ziyan olur.

Yorum yapmış bir insana gerizekalı demek bence büyük terbiyesizlik,

Bende size gelip "böyle gerizekalı hükümet yandaşlığı olduğu sürece" desem siz ne düşünürsünüz, karşınızdaki yorum yapmış aynı görüşte olmasanız bile saygı duymanız gereklidir,

Bu arada bu yazıyı görüp hakarete karşı işlem yapmayan sayın "yezocan" a da teessüflerimi sunuyorum.

Geri